برای دریافت خلاصه ای از بزرگترین و مهمترین داستانهای TechCrunch که هر روز ساعت 3 بعد از ظهر به PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اینجا را مشترک شوید.

با سلام و خوش آمدید به Daily Crunch برای 30 ژوئیه 2021. چه هفته ای ، دوستان من. این برنامه مملو از IPO ها و درآمدها و اخبار راه اندازی و صندوق های سرمایه گذاری جدید بود. و امروز نیز از این قاعده مستثنی نبود. با این حال ، قبل از اینکه به آن بپردازیم ، خوشحال می شوم گزارش دهم که مدیرعامل Calendly Tope Awotona در حال اختلال است. همچنین آخرین روز گذرنامه های زود هنگام است ، که ارزان هستند. آنجا میبینمت! – الکس

آخرین روز برای بستن گذرگاه اولیه پرندگان به TechCrunch Disrupt 2021

TechCrunch Top 3

 • ایلون در مقابل تیم اپل: فصل درآمد معمولاً مملو از مدیران عامل و سایر مدیران اجرایی است که چیزهای بسیار کمی را می گویند ، معمولاً خسته کننده است. این به این دلیل است که در مورد آنچه مدیران عامل و سایر رهبران شرکت ها می توانند در زمان عمومی شدن شرکت های خود بگویند ، قوانینی وجود دارد. پس از آن ایلان ماسک وجود دارد که در جریان درآمد تسلا از اپل عکس ضعیفی در اپل گرفت و با توئیتر خود اعلام کرد که کاهش برنامه App Store اپل مالیات بر اینترنت است. بازی روشن است
 • چرا Robinhood علنی شد: TechCrunch در اوایل این هفته با CFO این شرکت در مورد اینکه چرا زمان مناسب برای عرضه عمومی خدمات تجاری مصرف کننده است صحبت کرد. جواب او؟ این شرکت کار روی استعداد اجرایی ، کار محصول ، ایمنی را انجام داده بود و آماده بود. ما همچنین به بررسی این موضوع پرداختیم که چرا اولین فعالیت این شرکت کمی آرام بوده است.
 • Gopuff سرمایه گذاری 100 میلیون دلاری را تأیید کرد: پس از آخرین سرمایه گذاری ، ارزش شرکت تحویل درخواستی 15 میلیارد دلار است ، بدین معنا که فضای تحویل به اصطلاح “فوری” اکنون بهتر از همیشه تامین می شود. چه کسی سرمایه را وارد کرد؟ مجموعه ای از وجوه متقابل و سایر منابع سرمایه. این یک پیروزی برای صندوق چشم انداز SoftBank است.

استارتاپ ها/VC

 • یک روز خوب برای استارتاپ ها با حرف “Y:” شروع می شود. ییک یاک را به خاطر دارید؟ و یاک؟ و یو؟ خوب ، حالا حواس خود را جمع و جور کنید یات، استارتاپی که ده ها میلیون دلار در قالب ایموجی فروخته است که می تواند نمایانگر شخص یا شخصیت شما باشد. من این را مسخره می کردم اما فکر می کردم Bitmoji گنگ است ، بنابراین چه می دانم.
 • Outvio برای خدمات تحقق برچسب سفید 3 میلیون دلار می بندد: Outvio که از مرکز راه اندازی استونی شناخته شده است ، می خواهد یک کسب و کار SaaS را با “راه حل تحقق برای خرده فروشان آنلاین متوسط ​​و بزرگ در اسپانیا و استونی” با برچسب سفید ایجاد کند. صادقانه بگویم که بازی تجارت الکترونیکی چقدر بزرگ شده است ، ایده Outvio تعجب آور نیست. بیایید ببینیم با سرمایه جدید خود چه کاری می تواند انجام دهد.
 • بیایید چیزهایی را در فضا بسازیم: این همان چیزی است که ما تصور می کنیم Varda Space وقتی مشغول جمع آوری 42 میلیون دلار دور A سری بود. چرا در فضا چیزهایی بسازیم که دستیابی به آن سخت است؟ ریز گرانش واردا می خواهد اولین قطب تولید فضایی خود را تا سال 2023 راه اندازی کند.
 • پورتر می خواهد یک پیشنهاد PaaS ایجاد کند تا مدیریت Kubernetes را بهتر کند: فارغ التحصیل YC فقط 1.5 میلیون دلار برای شروع کار خود جمع آوری کرد. به طور خلاصه ، تیم مingسس از فناوری مانند Kubernetes خوشش آمد ، اما مدیریت آن را دوست نداشت. بنابراین آنها ابزاری را برای سهولت کار انجام دادند. این که چرا پورتر دور بعدی دوره 2012 را جمع آوری کرده است ، فراتر از ما است ، اما اگر همه چیز خوب پیش برود ، مطمئناً این شرکت می تواند به بودجه بیشتری دسترسی پیدا کند.

بهترین راه برای پیشرفت حرفه ای در زمینه فناوری؟ با آن مانند یک برنامه رفتار کنید

بسیاری از کارگران فنی به شدت روی حرفه تمرکز ندارند. به طور متوسط ​​، آنها بیشتر از سایر کارکنان استارتاپی دستمزد دریافت می کنند و افراد با استعداد اغلب در پروژه هایی کار می کنند که شخصاً به آنها علاقه دارد.

اما تقاضای فزاینده برای استعدادها با کمبود مداوم جبران می شود: شرکت ها نمی توانند توسعه دهندگان و مهندسین را با سرعت کافی استخدام کنند ، حتی اگر بسیاری هنوز خود را کارگران مورد تقاضا نمی دانند.

راج یاواتکار ، مدیر ارشد فناوری شبکه های ارس می گوید: “به صراحت می توان گفت بسیاری از توسعه دهندگان و مهندسان از مدیریت مشاغل خود بوی بد می گیرند.”

جدا شدن از فرهنگ سنتی فناوری می تواند چالش برانگیز باشد ، بنابراین یاواتکار به توسعه دهندگان و مهندسان توصیه می کند “مانند پیشرفت نرم افزاری با پیشرفت شغلی رفتار کنند.”

بهترین راه برای پیشرفت حرفه ای در زمینه فناوری؟ با آن مانند یک برنامه رفتار کنید

(Extra Crunch برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا پیش قدم شوند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

آتش سوزی ، ماه و جریمه اروپایی؟ ما امروز همه چیز را برای شما در لیست بزرگ فناوری تماشا داریم:

 • 13 تن باتری تسلا مشتعل می شود: گاهی اوقات باتری ها آتش می گیرند. سامسونگ آن را در گذشته یاد گرفت. تسلا جدیدترین قربانی است. اخیراً یک دستگاه تسلا مگاپک 13 تنی در جنوب شرقی استرالیا دچار آتش سوزی شد که این خبر را منتشر کرد. هیچ کس آسیبی ندید.
 • Blue Origin قرارداد ماه نوردی دریافت نمی کند: پس از ارائه پروژه ای با تخفیف بسیار زیاد به دولت آمریکا ، Blue Origin پس از رد درخواستش به آنچه می خواست نمی رسد. اعتراض به قرارداد SpaceX توسط Dynetics نیز رد شد. خیلی از این بابت
 • اتحادیه اروپا پول ناهار آمازون را جریمه می کند: کمیسیون ملی حفاظت از اطلاعات لوکزامبورگ یا CNPD جریمه ماموت را به ارزش 746 میلیون یورو یا 887 میلیون دلار به مدت دو هفته در نظر گرفته است. آمازون از جریمه ناشی از GDPR راضی نبود. اما با این وجود ، این شرکت سالانه ده ها میلیارد دلار جریان نقدی عملیاتی تولید می کند. این جریمه واقعا چقدر درد دارد؟
 • بازوی پول همراه Airtel Africa 200 میلیون دلار دیگر افزایش می دهد: همانطور که TechCrunch اشاره کرده است ، سرمایه بیشتری در آفریقا به همه چیز دیجیتالی سرازیر می شود. و استارتاپ ها تنها گروه هایی نیستند که چک های فرود را انجام می دهند. واحد پول تلفن همراه ایرتل آفریقا در هفته های اخیر سرمایه زیادی جمع آوری کرده است که شامل 200 میلیون دلار جدید از طرف وابسته به سازمان سرمایه گذاری قطر است. Mastercard و TPG نیز سرمایه گذار هستند.

کارشناسان TechCrunch: بازاریابی رشد

مونتاژ تصویر بر اساس آموزش و دانش به رنگ آبی

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

ما با بنیانگذاران استارتاپ ها تماس می گیریم تا به ما بگویند وقتی می خواهند به روزترین شیوه های بازاریابی رشد را داشته باشند ، به چه کسانی مراجعه می کنند. نظرسنجی را اینجا پر کنید.

یکی از توصیفاتی را که در زیر دریافت کرده ایم بخوانید!

بازاریاب: صعودی

توصیه شده توسط: رابین ودرلی، Thirdfort Limited

شهادت: “آنها علاوه بر دانش و تجربه خود (که به وفور یافت می شود!) ، درک و درک عمیقی از چالش های منحصر به فرد مشاغل در مراحل اولیه دارند. آنها با موانع خاص در مراحل مختلف رشد هماهنگ هستند و می توانند سبک کار خود را بسته به آن تنظیم کنند. آنها نه تنها به ما در اجرای تاکتیک های مهم رشد کمک نکرده اند ، بلکه به ما کمک کرده اند تا چارچوبی را برای اجرای برنامه هایی که 5 ، 50 یا 500 نفر هستیم ادامه دهیم. این امر به عنوان مقیاس پذیری و نشان دادن آن برای سرمایه گذاران آینده بسیار مهم است. آنها همچنین مربیان استثنایی هستند و می توانند مشاوره های واقعی را ارائه دهند و انعطاف پذیر عمل کنند تا با ماهیت همیشه در حال تغییر یک تجارت در مراحل اولیه رشد بالا مطابقت داشته باشد. “
منبع Tech Crunch