برای دریافت خلاصه ای از بزرگترین و مهمترین داستانهای TechCrunch که هر روز ساعت 3 بعد از ظهر PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اینجا را مشترک شوید.

سلام و خوش آمدید به Daily Crunch برای 14 ژوئیه 2021. ما امروز یک خبرنامه بسته بندی شده برای شما داریم ، بنابراین ما چیزی را از بالا می بریم. ما در هفته های اخیر اغلب بازار نظارتی فناوری هند را پوشش داده ایم. چرا؟ از آنجا که صحنه استارتاپ هند بسیار شلوغ است. نحوه برخورد دولت هند با رونق برای بسیاری از بنیانگذاران ، سرمایه گذاران و کارگران بسیار مهم خواهد بود.

از این رو ، آخرین فصل داستان شامل Mastercard است که به تازگی از ورود کاربران جدید جلوگیری شده است. چرا؟ طبق گزارش ما ، “عدم رعایت قوانین محلی ذخیره اطلاعات”. قوانین داده ها ، به یاد خواهید آورد ، بخش بزرگی از جهان نظارتی در حال تغییر برای استارت آپ های چینی نیز هستند. چیزی که باید زیر نظر داشته باشید! – الکس

هند Mastercard را از اضافه کردن مشتریان جدید منع می کند

3 برتر TechCrunch

3 مورد برتر امروز همه در مورد شبکه های اجتماعی است. بله ، شرکت های عظیمی که روز به روز با آنها زندگی مشترک داریم. بیایید با فیس بوک شروع کنیم.

 • فیس بوک ، مانند آمازون ، از رئیس جدید ضد انحصاری ایالات متحده هیجان زده نیست: انتصاب لینا خان به عنوان رئیس کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (FTC) موجی را در میان بزرگترین شرکت های فناوری در جهان ایجاد می کند. آمازون خواستار این شد که او خود را از تنظیم تجارتش کنار بگذارد. فیس بوک هم اکنون صداهای مشابهی را منتشر می کند. به طور خلاصه ، غول های فناوری فکر می کنند انتقاد قبلی وی از شیوه های تجاری آنها رد صلاحیت است. این بلافاصله قابل توجه و قابل توجه است. اینکه یک تنظیم کننده دیدگاهی در مورد دارد ، خوب ، مقررات بیشتر به عنوان یک صلاحیت به نظر می رسد تا یک واقعیت سلب صلاحیت.
 • فیس بوک همچنین مایل است عشق خالق را بخرد: این شرکت برای لحظه ای به دنیای فیس بوک چسبیده و اعلام کرد که بودجه ای به ارزش 1 میلیارد دلار به خالقان دیجیتال تولید کننده کارهایی که در سیستم عامل های آن زندگی می کنند پرداخت خواهد شد. مبلغ دلار همان چیزی است که در اینجا باید به آن توجه کنیم. فیس بوک مایل است برای نوع توجهی که TikTok به طور رایگان جلب کرده است ، جبران کند.
 • توییتر ناوگان را می کشد: آخرین خبر داغ جدید اخبار رسانه های اجتماعی این است که توییتر ویژگی های داستان کمی دوست داشتنی خود را که Fleets نامیده می شود ، از بین می برد. ابتدا داستان TechCrunch را بخوانید ، سپس لذت ببرید این توییت خوب و این عنوان فرعی کاملاً کامل.

واقعاً اگر ، آیا شما ناوگان را از دست خواهید داد؟ نه

راه اندازی / VC

ما امروز چیزهای زیادی برای ورود به دنیای استارتاپ داریم ، با شروع دو قطعه از سطح متا بیشتر به موضوع. سپس برای لذت بردن از شما دور جدیدی از شسته و رفته را داریم:

 • چگونه ارزیابی های استارت آپ پر پرواز امروز را کار کنیم: من این را زودتر از امروز نوشتم تا برخی مکالمه هایی را که با سرمایه گذاران و بنیان گذاران در مورد ارزیابی های اولیه امروز انجام داده ام ، و اینکه چگونه ممکن است قیمت های بالایی که پرداخت می شود هم برای موسسین و هم سرمایه گذاران خطرناک بدست آورم. ممکن است نباشند! اما در اینجا یک برداشت صعودی است.
 • میلیاردی برای فناوری باتری: LG Chem در حال برنامه ریزی برای صرف حدود 5.2 میلیارد دلار در زمینه فناوری باتری در چهار سال آینده است. این رقم بیش از 1 میلیارد دلار در هر دلار است سال. این حرکت جزئیات داغ بودن این بخش را بیان می کند. جهنم ، حتی در حال ساخت SPAC برای شرکتهایی است که هنوز سالها در آینده درآمد دارند.
 • a16z سرمایه گذاری در رمزنگاری انجام نشده است: امروز این خبر است ، زیرا شرکت خطرپذیر 9 میلیون دلار سری A را وارد Phantom می کند ، که لوکاس آن را “یک راه اندازی کیف پول رمزنگاری” توصیف می کند. به یاد بیاورید که a16z توپ سرمایه گذاری خود را با وجوه تازه متمرکز بر رمزنگاری بارگیری کرده است.
 • 21 میلیون دلار برای کنسرت های مجازی: یک نکته خوب در مورد همه گیری ، اعمال موسیقی در نمایش های مجازی شسته و رفته بود. در اینجا یک مثال آورده شده است. اکنون FlyMachine سرمایه زیادی دارد تا “برخی از جادوی کنسرت ها و اجراهای زنده را در یک محیط پخش جریانی مستقیم به دست آورد.” بله ، لطفا – به نظر شگفت آور می رسد.
 • پول بیشتر برای امنیت سایبری: زندگی دارای سه امر مطلق است: مرگ ، مالیات و دور جدید عظیم امنیت سایبری. امروز یک سری 275 میلیون دلاری F برای Cybereason است که در فضای شناسایی و پاسخگویی گسترده (XDR) کار می کند.
 • با جدیدترین اسب شاخدار غرب میانه ملاقات کنید: این M1 Finance است ، استارتاپی که TechCrunch طی سال گذشته به طور گسترده ای به آن پرداخته است. چرا؟ زیرا این شرکت یک سوپر اپ مالی ساخته است که اثبات شده برای کاربران بسیار جذاب است. این شرکت اکنون 150 میلیون دلار بیشتر تحت کمربند خود دارد – بودجه جدید تنها چهار ماه پس از جمع آوری 75 میلیون دلار تأمین می شود! – و 4.5 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت.
 • سرانجام ، پول بیشتری برای گوشت جعلی: پرورش حیوانات یک روش کاملاً ناکارآمد برای تولید کالری برای مصرف است و برای محیط زیست بسیار خطرناک است. به همین دلیل سرمایه گذاران در حال ریختن سرمایه به شرکت های تولید گوشت جعلی هستند. TechCrunch گزارش داد ، Next Gen Foods امروز اعلام كرد كه 20 میلیون دلار پسوند دانه (بله) برای “گزینه مرغ گیاهی” خود جمع كرده است.

چگونه می توان بدون از بین بردن کارمندان فعلی خود ، از یک کار خرید استفاده کرد

اکنون که واکسن های COVID-19 دنیا را به بازگشایی ترغیب می کنند ، دو روند در حال انجام است:

در نیمه اول سال 2021 ، ادغام و ادغام با بیش از 150٪ رشد سالانه به 2.4 تریلیون دلار رسید. در چندین نظرسنجی ، اکثریت قریب به اتفاق کارگران گفته اند که قصد دارند در جاهای دیگر به دنبال کار باشند.

اگر استارت آپ شما به سمت خروجی زاویه دار است ، ممکن است وعده یک روز پرداخت بزرگ برای حفظ کارمندانی که احساس سوزاندن یا نارضایتی دارند کافی نباشد.

بسیاری از بنیانگذاران تجربه مدیریت قبلی ندارند و صادقانه بگویم ، عدم اطمینان مربوط به خروج از آن باعث می شود زمان خوبی برای یادگیری در حین کار باشد. با توجه به این نکته ، در اینجا چندین استراتژی ارتباطی آورده شده است که می تواند به شما کمک کند تیم برنده خود را دست نخورده نگه دارید.

چگونه می توان بدون از بین بردن کارمندان فعلی خود ، از یک کار خرید استفاده کرد

(Extra Crunch برنامه عضویت ما است ، که به موسسین و تیم های راه اندازی کننده کمک می کند تا جلوتر بروند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت Big Tech

مطمئناً ، ما بسیاری از اخبار Big Tech را از بالا پوشش دادیم ، اما حتی موارد بیشتری برای دستیابی به این موارد وجود دارد:

 • کیندل را به خاطر می آورید؟ آمازون سرویس جدید Kindle را با هم آماده کرده است تا بتواند داستان های داستانی را به صورت سریالی ارائه دهد. که فوق العاده باحال است حتی بهتر ، سرویس اکنون زنده است. Kindle Vella نام دارد. هر چیزی که فضای خلاقیت بیشتری به نویسندگان بدهد ، برای من خوب است.
 • Twilio می خواهد به شما در افزودن صدا ، فیلم به برنامه شما کمک کند: Twilio ، روند ارائه دهنده خدمات ارائه شده توسط API ، Twilio Live را اعلام کرده است ، سرویسی که به توسعه دهندگان کمک می کند صدا و تصویر زنده را در برنامه های خود جاسازی کنند. جزئیات تا اینجا کمی کم است ، اما استارت آپ هایی وجود دارند که روی محصولات مرتبط کار می کنند ، بنابراین جالب است که ببینیم این بازار چه سهمی دارد.
 • مایکروسافت ویندوز ابری را ساخت در حالی که هیچ کس به دنبال آن نبود: Redmond سرویس جدیدی به نام Windows 365 دارد – که اینگونه نیست مایکروسافت 365 ، نام تجاری سرویس Office 365 آن است. ویندوز 365 به شرکت ها امکان می دهد تا ویندوز را روی دستگاه ها پخش کنند. فردریک گزارش می دهد که “از مدت ها پیش انتظارات ویندوز 365 وجود داشت و در واقع فقط تحول در سرویس های دسک تاپ موجود است.” با این حال هنوز فکر می کنیم که این کار شسته و رفته است.

کارشناسان TechCrunch: بازاریابی رشد

تصویربرداری مونتاژ بر اساس آموزش و دانش به رنگ آبی

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

آیا همه شما درگیر پوشش هفته گذشته بازاریابی رشد هستید؟ اگر نه ، آن را اینجا بخوانید.

طبق معمول ، اگر پیشنهادی از بازاریاب رشد دارید که باید از آن مطلع شویم ، نظرسنجی را اینجا پر کنید.

یکی از توصیفات دریافت شده را در زیر بخوانید!

بازاریاب: میچ کوزی ، دماندول

توصیه شده توسط: درو بیچلر ، High Alpha

گواهی: “میچ و تیم Demandwell باهوش ترین محتوا ، بازاریاب های جستجوگرها و دیجیتال هستند که تاکنون ملاقات کرده ام و نتایج آنها گویای خودشان است. روند ، نرم افزار اختصاصی و تخصص آنها در مورد جستجوی ارگانیک و محتوا از بهترین مواردی است که به شرکت ها کمک می کند تا در مورد جستجوی ارگانیک به عنوان روشی تکرار پذیر و اثبات شده برای رشد و تقاضای عمومی فکر کنند. میچ و دفترچه کتاب Demandwell بسیار خوب کار کردند به طوری که پس از دو سال مشتری بودن و توصیه به بسیاری از اعضای نمونه کار ما ، High Alpha در نهایت باعث شد Demandwell را به این مجموعه بیاورد تا کتاب بازی آنها را به یک بستر نرم افزاری مقیاس پذیر تبدیل کند. “

خلاصه بازاریابی رشد: SaaS جالب ، دروغ های بازاریابی ، تبلیغات VR و موارد دیگر
منبع Tech Crunch