برای دریافت خلاصه ای از بزرگترین و مهمترین داستانهای TechCrunch که هر روز ساعت 3 بعد از ظهر PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اینجا را مشترک شوید.

سلام و برای 21 جولای 2021 به Extra Crunch خوش آمدید. روز خوبی برای طرفداران رمزنگاری بوده است ، با سکه های عمده بهبودی از پایین ترین سطح اخیر. بیت کوین و اتر در یک بازه زمانی هفت روزه افسرده باقی می مانند. و امروز بورس سهام صعودی دارد. چه چیز دیگری می توانیم در روز چهارشنبه درخواست کنیم؟ خوب ، در مورد انبوه اخبار استارت آپ و فناوری چطور؟ میتوانیم انجامش دهیم! – الکس

3 برتر TechCrunch

 • Clubhouse بتا را ترک می کند: کلاب هاوس ، استارتاپ پر سر و صدای زنده و صوتی که اوایل امسال دنیای فناوری را مجذوب خود کرد ، از نسخه بتا خارج شده است. با توجه به کارهایی که توییتر با محصول Spaces خود انجام داده است ، این حرکت مو به تأخیر می افتد ، اما به هر حال استقبال می شود. داده ها نشان می دهد که Clubhouse لحظه ای را در هند سپری می کند ، بازار اصلی فناوری ، زیرا Daily Crunch در مورد تهوع و آگهی بحث کرده است.
 • Tumblr طرفدار است: احساس یک داستان بازگشت دارید؟ تامبلر قطعاً چنین می کند. پس از پایان یافتن بخشی از یاهو به لطف یک معامله 1.3 میلیارد دلاری ، و بعداً بخشی از Verizon پس از خرید این شرکت (و مادر بزرگ شرکت مادر TechCrunch) غول پرتال آنلاین ، برای یک آهنگ به Automattic فروخته شد. اکنون این شرکت می خواهد با اجازه دادن به کاربرانش برای نصب دیوارهای پرداخت ، به رونق اقتصاد سازندگان بپیوندد. ما برای این کار اینجا هستیم – اینترنت با یک Tumblr سالم در اینترنت بیشتر سرگرم کننده خواهد بود.
 • Byju’s به آمریکا می آید: سوپراستار edtech هندی Byju در پی معامله 500 میلیون دلاری تازه اعلام شده خود برای Epic ، آنچه TechCrunch به عنوان “سکوی مطالعه دفتر مرکزی کالیفرنیا” توصیف می کند ، به ایالات متحده می آید. بازار edtech داغ است ، چیزی که مدت هاست می شناسیم. IPO Duolingo نیز در اختلاط است و همچنین یک دور 24 میلیون دلاری اخیر برای Sololearn ، استارتاپی که می خواهد مدل Duolingo را استفاده کند و آن را برای یادگیری کدگذاری اعمال کند.

راه اندازی / VC

امروز به لطف ردیف سرمایه گذاری خطرناک فوق العاده در سراسر جهان ، چیزهای زیادی برای گفتگو در مورد دنیای استارتاپ ها داریم. بالا ، اگر در حال نگه داشتن زبانه هایی روی Robinhood IPO هستید ، آخرین یادداشت های ما اینجا هستند. اکنون ، بیایید در مورد پیشرفت های فنی و سرمایه خصوصی صحبت کنیم ، و با برخی از به روزرسانی های fintech شروع می کنیم.

فین تک

 • وام وام راه اندازی به روز رسانی شامل رمزنگاری: در سال 2019 ، TechCrunch به یادآوری Upgrade ، یک استارت آپ وام مصرف کننده از بنیانگذار LendingClub ، Renaud Laplanche ، توجه کرد. امروز این شرکت تازه وارد یک کارت اعتباری با جوایز بیت کوین راه اندازی کرد. اگر به چند ساتوشی دیگر به ارزش BTC $ نیاز دارید و می خواهید اعتبار ایجاد کنید ، این ممکن است برای شما مناسب باشد.
 • بدون کد + Payments = WhenThen: سرویس پرداخت بدون کد WhenThen در تلاش نیست که خود را برای سرمایه گذاران توضیح دهد ، آخرین دور 6 میلیون دلاری آن نشان می دهد. TechCrunch گزارش می دهد ، این سرویس به مشتریان این امکان را می دهد تا “به طور مستقل کلیه تنظیمات پرداخت و پرداخت مشتری را تنظیم کنند ، نظارت ، بهبود و مدیریت کنند.” عنصر بدون کد احتمالاً به این معنی است که نسبت به غیر توسعه دهندگان موجود در آن کمی دوستانه تر است. ما این ایده را از 10 نمره دقیق می گیریم.
 • 118 میلیون دلار بیشتر برای مدیریت هزینه شرکتی: در اینجا در ایالات متحده ، جنگهای شرکتهای بزرگ در خط مقدم Ramp در مقابل Airbase در مقابل Brex دارند. اما این بدان معنا نیست که مدل محبوب تلفیق کارتها و نرم افزارهای شرکتی برای کمک به شرکتها در مدیریت کل وجوه خود کاملاً مشخص شده است. به خصوص در یک زمینه جهانی. و اکنون Spendesk 100 میلیون یورو تازه در حساب های خود دارد که می تواند صرف خرید در بازار اتحادیه اروپا کند. من تعجب می کنم که برای پیگیری این هزینه ها از چه خدماتی استفاده می کند؟

نرم افزار

 • سکویا پایتخت هند از Outplay پشتیبانی می کند: سرمایه گذاری جدید 7.3 میلیون دلاری تلاش استارت آپ برای “کمک به تیم های فروش خروجی در مقیاس تبلیغات خود” را تقویت می کند.
 • سلام بر آینده آینده صفحات گسترده: Spreadsheet.com می خواهد ایده تبدیل صفحه گسترده را به برنامه های هدفمند در ذهن خود تغییر دهد. در عوض ، این شرکت تازه وارد می خواهد برنامه ها را در صفحه گسترده شما قرار دهد. و اکران عمومی آن در اکتبر امسال آغاز می شود.
 • Aussies می خواهند به مارک های D2C کمک کنند تا عادت Big Tech را از بین ببرند: Okendo ، مستقر در سیدنی ، با داشتن سرمایه 5.3 میلیون دلاری جدید ، می خواهد به “مارك ها كیفیت داده های شخص اول خود را بسنجد و اعتماد خود را به سلطنت تبلیغات فناوری برای جذب مشتری و تعامل مشتری كم كند”. اگر آنها می توانند آن را مدیریت کنند ، کلاه بردارید.

با بسته شدن پوشش راه اندازی ، چند یادداشت نهایی. Pangea 68 میلیون دلار برای مارک های مراقبت شخصی مردان خود جمع کرده است. با حاله. اما این کار را با پاندیس ، Pangea ، واقع در رود آیلند ، که اخیراً درجه Y Y ترکیبی است و اخبار جدیدی در آن وجود دارد ، مخلوط نکنید. به زودی بیشتر در این باره

اگر می خواهید به جدیدترین کتاب های داغ کسب و کار بپردازید ، تیم Equity اخیراً با یکی از نویسندگان “فرقه ما” به گفتگو نشست تا همه چیزهای WeWork را گپ بزند.

این معیارهای ساده به شما اطلاع می دهند که آیا استارتاپ شما آماده مقیاس بندی است

در داخل استارت آپ های مرحله اولیه وسوسه ای وجود دارد که ادعا می کنند استراتژی رفتن به بازار کاملاً عملیاتی است. در واقع ، GTM یک بازی اعداد و ارقام جدی است و حتی با داشتن یک برنامه ریزی جامع ، می توان آن را به راحتی با مشکلات رایج مانند جنگ های چمن و ارتباطات ضعیف خنثی کرد.

یافتن تناسب GTM یک نقطه عطف برای هر استارتاپی است که می تواند شامل مواردی از گسترش تیم مهندسی تا راه اندازی اولین خرید رسانه شما باشد. اما از کجا می دانید وقتی به آن لحظه جادویی رسیده اید؟

Tae Hea Nahm ، بنیانگذار و مدیر عامل Storm Ventures ، می گوید: “شما باید سه معیار را در نظر بگیرید: نرخ ناخالص ناخالص ، عدد جادویی و حاشیه ناخالص.

افزایش زیاد یعنی مشتریان خوشحال نیستند ، حاشیه ناخالص پایین به معنای اقتصاد واحد ضعیف است و به اصطلاح این عدد جادویی است؟

طبق گفته نهم “شما می توانید آن را با گرفتن ARR جدید تقسیم بر هزینه های بازاریابی و فروش خود محاسبه کنید.” “اما به خاطر داشته باشید که عدد جادویی یک شاخص عقب مانده است و ممکن است چند چهارم طول بکشد تا نتیجه مثبت را ببینید.”

این معیارهای ساده به شما اطلاع می دهند که آیا استارتاپ شما آماده مقیاس بندی است

(Extra Crunch برنامه عضویت ما است ، که به موسسین و تیم های راه اندازی کننده کمک می کند تا جلوتر بروند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت Big Tech

 • الکسا را ​​به خاطر می آورید؟ آمازون هنوز می خواهد شما برای آن بسازید: دستیار صوتی آمازون هنوز می خواهد توسعه دهندگان برای آن کار کنند ، کاری که ممکن است انجام دهند. آمازون برای جلب علاقه بیشتر به توسعه دهنده ، ویژگی های جدیدی را برای این سرویس عرضه کرد. صادقانه بگویم ، با توجه به سرعت کند رشد هوش که با تنظیمات الکسا ، سیری ، کورتانا و گوگل “OK Google” تجربه کرده ایم ، به آرامی شک می کنیم.
 • آیا فورد ، آرگو و لیفت می توانند تاکسی های خودران را کار کنند؟ به یاد بیاورید که سرویس تاکسی Waymo گوگل هم وجود دارد و هم فعالیت می کند ، البته در مقایسه با شبکه های سواری که Uber و Lyft از آن استفاده می کنند ، در سیستم خرد است. اکنون فورد ، یک شرکت اتومبیل سازی است. آرگو ، یک نگرانی خود رانندگی ؛ و Lyft ، یک تلاش برای استقبال از سوارکاری ، “قصد دارد تا 5000 خودروی خودران را در شبکه سوارکاری Lyft در تعدادی از شهرها طی 5 سال آینده ، از میامی و آستین راه اندازی کند.”

کارشناسان TechCrunch: بازاریابی رشد

تصویربرداری مونتاژ بر اساس آموزش و دانش به رنگ آبی

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

TechCrunch از شما می خواهد بازاریابانی را که دارای تخصص در سئو ، اجتماعی ، نوشتن محتوا و موارد دیگر هستند ، توصیه کنید! اگر بازاریاب رشد هستید ، این نظرسنجی را به مشتریان خود منتقل کنید. ما دوست داریم در مورد این که چرا آنها دوست داشتند با شما کار کنند را بشنویم.

اگر کنجکاو هستید که این نظرسنجی ها چگونه پوشش ما را شکل می دهند ، این مصاحبه را ببینید که میراندا هالپرن با مایا موفارک ، بنیانگذار بازاریابی مکعب انجام داده است: “درس های بنیانگذار بازاریابی مکعب مایا موفارک برای استارتاپهای مشتری مدار”

درسهای بنیانگذار Cube بازاریابی مایا موفارک برای استارتاپهای مشتری مدار
منبع Tech Crunch