برای دریافت خلاصه ای از بزرگترین و مهمترین داستانهای TechCrunch که هر روز ساعت 3 بعد از ظهر PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اینجا را مشترک شوید.

سلام و برای 9 جولای 2021 به روزانه بحران خوش آمدید. همه ما به جمعه رسیده ایم ، افتخار کنید. اما هنوز نمی توانیم استراحت کنیم – امروز چیزهای زیادی برای گذراندن وجود دارد. از شرکت های فریبکار اتومبیل سازی که اکنون خود را به عنوان شرکت های فناوری معرفی می کنند تا دیوانگی فعلی سرمایه گذاری خطرناک ، همه اینها را داریم. بیا بریم! – الکس

3 برتر TechCrunch

 • استارت آپ ها هرگز اینقدر خوب نداشته اند: این خوانش ما از بازار سرمایه مخاطره آمیز Q2 2021 است. رکوردها در سراسر جهان شکسته شد ، تعداد رکوردی از تک شاخ ها متولد شد و ارزش گذاری ها بالا گرفت. اگر شما یک بنیانگذار هستید که به فکر افزایش سرمایه هستید ، احتمالاً زمان مناسبی برای این کار است.
 • بایدن مگاکورپ می گیرد: ما به شوخی بخش عمومی این خبرنامه را Big Tech می نامیم زیرا خوب ، مشهورترین شرکت های فن آوری بسیار عظیم هستند. و این باعث نگرانی بسیاری از افراد شده است که برخی از شرکت ها آنقدر بزرگ شده اند که باید برای از بین بردن رقابت بیشتر آنها را از هم پاشید. طبیعتاً شرکت های فناوری با این اختلاف نظر دارند. صرف نظر از این ، سر و صدای دولت ایالات متحده در مورد شرکت های جالیات شروع به عمل می کند.
 • چه چیزی برای استارتاپ های اروپایی در پیش است؟ ما معمولاً این سه جایگاه را برای بزرگترین اخبار روز رزرو می کنیم ، اما من می خواستم مقاله ای را که توسط یک سرمایه دار خطرناک آلمان درباره کشورش نوشته شده است به اشتراک بگذارم. سرمایه گذار صعودی است ، اما در مورد اینکه کشور می تواند بهتر چه کاری انجام دهد دو ایده دارد: گزینه های سهام کارمندان و مقررات مربوط به spinoffs. اگر می خواهید بدانید که چرا بعضی از کشورها بیشتر از سایر کشورها با جوامع استارت آپی فعال هستند ، خواندن آن ارزش دارد.

راه اندازی / VC

اول ، اخبار کلیدی راه اندازی:

 • راه اندازی مواد غذایی کره ای Kurly 200 میلیون دلار جمع می کند: اکنون بقال آنلاین بیش از 2 میلیارد دلار ارزش دارد. حتی بیشتر ، برنامه های آن برای IPO در ایالات متحده قابل قبول است. در عوض ، این شرکت به دنبال لیست در آینده خواهد بود. خرد کردن از بین بردن دیدی یا چیز دیگری؟ به هر حال ، این شرکت یکی از آنهاست که باید مراقب آن باشد.
 • دور ببر امروز؟ فلش راه اندازی منابع انسانی برزیل: این شرکت فقط یک مجموعه 22 میلیون دلاری B را تهیه کرد که گروه سرمایه گذاری خطرناک بیش از حد کافئین آن را هدایت می کرد. استارت آپ مستقر در سائوپائولو روش جدیدی را برای ارائه مزایا در کشور فراهم می کند.
 • 500 میلیون دلار بیشتر برای اولا: اشتیاق سیری ناپذیر بازار سرمایه برای سیر کردن سرمایه امروز نیم میلیارد دلار دیگر با اخبار مبنی بر جمع آوری بودجه جدید Ola هند از “Temasek و یک شرکت وابسته به Warburg Pincus” به ازای TechCrunch تأمین شد. شاید حداقل زمانی که صحبت از دنیای سواری های درخواستی می شود ، سرمایه گذاری در مورد برجام دیدی به عنوان یک بار مشاهده می شود.

دوم ، از طرف سرمایه گذاری خطرپذیر بازار:

 • رون میلر از TechCrunch نمایه ای از صندوق آرتمیس را نوشت، که خواندن آن ارزش دارد. این گروه سرمایه گذار ، که توسط زنان تاسیس شده و اغلب در زنان سرمایه گذاری می کند ، “در 11 شرکت سرمایه گذاری کرده است که قصد دارد در 4-5 شرکت دیگر سرمایه گذاری کند. [before raising its] صندوق بعدی. “
 • سرمایه DN سرمایه 350 میلیون دلاری را جمع آوری کرده است بعد از اینکه چندین استارتاپ مورد حمایت خود قرار گرفت ، به بورس عمومی رفتند. این شرکت بیشتر در اروپا سرمایه گذاری می کند بر خلاف انگلستان ، بازاری که در آن شرکای آن می گویند سرمایه گذاران بیشتر در آمریکا حضور دارند.
 • سه سرمایه دار خطرپذیر با هم متحد شدند و برخی نکات مربوط به استارتاپ های متمرکز بر رباتیک را نوشتند. بنابراین ، اگر شما در حال ساخت سخت افزاری هستید که حرکت می کند ، مال شماست.

3 تحلیلگر وزن می کنند: اولویت های اصلی اندی جاسی به عنوان مدیرعامل جدید آمازون چیست؟

حالا که او از AWS فاصله گرفته و جای جف بزوس را می گیرد ، بزرگترین چالش های پیش رو مدیر عامل آمازون ، اندی جاسی ، چیست؟

خبرنگار Enterprise ، ران میلر ، برای دریافت نظرات خود به سه تحلیلگر مراجعه کرده است:

 • رابین اودی ، Canalys
 • سوچاریتا کودالی ، فورستر
 • اد اندرسون ، گارتنر

آمازون در فهرست Fortune 500 در فهرست دوم قرار دارد ، اما همه این آفتاب و گل رز نیست – حفظ رشد ، اتحادیه اتحادیه و پتانسیل تنظیم مقررات ضد انحصاری در داخل و خارج از کشور تنها چند مسئولیت وی است.

کودالی گفت: “من فکر می کنم بزرگترین کار این است که فقط به همان شتابی که شرکت طی چند سال گذشته داشته ادامه دهد.” “او باید اطمینان حاصل کند که آنها این مسئله را از دست نمی دهند. منظورم این است که اگر این کار را انجام دهد ، برنده خواهد شد. “

3 تحلیلگر وزن می کنند: اولویت های اصلی اندی جاسی به عنوان مدیرعامل جدید آمازون چیست؟

(Extra Crunch برنامه عضویت ما است ، که به موسسین و تیم های راه اندازی کننده کمک می کند تا جلوتر بروند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت Big Tech

بسته بندی بخش جدیدی از عکس جدید امروز ، دو ورودی نهایی. اول ، بررسی این مسئله که چرا اتحادیه اروپا تعدادی از خودروسازان را جریمه کرده است. ربکا گزارش می دهد:

از آنجا که مسائل زیست محیطی در دهه 1990 واقعاً روی سن آمد ، برخی از خودروسازان آلمانی در گروه های مخفی ملاقات می کردند تا اطمینان حاصل کنند که اتومبیل هایشان به طور صنعتی به انتشار گازهای گلخانه ای کمک می کند. طبق اعلام اتحادیه اروپا ، فولکس واگن ، آئودی ، پورشه ، بی ام و و شرکت مادر دایملر مرسدس بنز به طور غیرقانونی با هدف محدود کردن رقابت در تمیز کردن آلاینده ها برای اتومبیل های دیزلی جدید توافق کرده اند ، که اساساً استفاده از فناوری آلاینده های پاک کننده را کندتر می کند.

بله ، شما می توانید از این موضوع بسیار عصبانی شوید.

سرانجام ، از دنیای فیس بوک ، خبر خوبی برای همه شما کاربران WhatsApp در آنجا. شما می توانید با استفاده از آنچه TechCrunch “فشرده سازی تصویر iffy” این سرویس نامیده است ، گزینه ای برای ارسال تصاویر و فیلم های با کیفیت بالاتر انتخاب کنید. ببینید ، همه اخبار خبر بدی نیستند!

کارشناسان TechCrunch: بازاریابی رشد

تصویربرداری مونتاژ بر اساس آموزش و دانش به رنگ آبی

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

ما در حال تماس با بنیانگذاران استارتاپ هستیم تا به ما بگوییم وقتی که به روزترین شیوه های بازاریابی رشد را می خواهند به چه کسی متوسل می شوند. نظرسنجی را اینجا پر کنید.

یکی از توصیه هایی که در زیر دریافت کرده ایم را بخوانید!

نام بازاریاب: نیکیتا وروبیف

نام مشاور: باشگاه یاقوت

توصیه: “نیکیتا و شرکت او ، Buildrbrand ، خستگی ناپذیر برای تحقق بخشیدن به ایده من تلاش کرده اند و تمام تلاش خود را انجام داده اند تا آن را به سطح امروز برسانند. او و تیمش یک تجربه بصری مشروط در کلاس جهانی ایجاد کردند که به نظر من واقعا برای او بسیار جالب خواهد بود که با این صنعت به اشتراک بگذارد. او نمی داند که من او را نامزد کرده ام ، اما من قطعاً می خواستم به هر طریقی که می توانم به او بازگردم ، زیرا معتقدم نمایندگی وی برخی از بهترین مارک ها را ایجاد می کند که اکنون بصورت آنلاین ویروسی می شوند.
منبع Tech Crunch