Electrify America ، نهادی که توسط فولکس واگن به عنوان بخشی از توافق با رگولاتورهای آمریکایی در مورد رسوائی تقلب در انتشار گازوئیل تاسیس شده است ، گفت که تعداد ایستگاه های شارژ سریع وسیله نقلیه الکتریکی خود را در ایالات متحده و کانادا تا پایان سال 2025 دو برابر خواهد کرد.

این تعهد ، در صورت موفقیت ، به این معنی است که 1800 ایستگاه شارژ سریع – یا 10،000 شارژر جداگانه – تا آن زمان نصب و بهره برداری می شوند. اکثریت قریب به اتفاق (حدود 1700 ایستگاه) در ایالات متحده و مابقی در کانادا نصب می شوند. این امر از برنامه EA برای داشتن حدود 800 ایستگاه شارژ و حدود 3500 شارژر منفرد در ایالات متحده تا پایان سال 2021 ساخته خواهد شد. از امروز ، Electrify America 635 ایستگاه شارژ در ایالات متحده نصب کرده است.

این طرح بخشی از اعلامیه شرکت مادر VW Group در روز دوشنبه برای افزایش زیرساخت های شارژ عمومی در آمریکای شمالی ، آسیا و اروپا است. هدف این توسعه ، افزایش تعداد شارژرهای 150 و 350 کیلوواتی یا شارژرهای سریع است. VW و EA اعلام نکردند که چه مقدار پول برای تحقق این طرح جدید هزینه می شود. با این حال ، سخنگوی EA تأیید کرد که این شرکت بیش از 2 میلیارد دلار که قبلاً متعهد شده بود برای سرمایه گذاری در زیرساخت های انرژی پاک طی یک دوره 10 ساله که در سال 2017 آغاز شده بود ، هزینه خواهد کرد.

بر اساس بیانیه رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت الکتریک فیوا ، جیووانی پالازو ، تصمیم برای دو برابر شدن زیرساخت های شارژ آن در آمریکای شمالی به دلیل رشد سریع مورد انتظار وسایل نقلیه برقی توسط تقریباً تمام تولیدکنندگان خودرو بود.

بازار EV زمانی دامنه اصلی تسلا ، نیسان لیف و شورولت بولت EV جنرال موتورز بود. و در حالی که امروزه اکثر وسایل نقلیه موجود در جاده از گازوئیل و گازوئیل بهره می برند ، تعداد فزاینده ای از دیگر مدل های EV باید یا در شرف ورود به بازار هستند ، از جمله Ford Mustang Mach-E ، Porsche Taycan و Cross Cross Turismo ، هیوندای کونا الکتریک ، جگوار I-Pace ، وانت Rivian R1T و SUV R1S و شناسه VW. 4

برنامه اولیه برق آمریكا این بود كه بیش از 2 میلیارد دلار در یك دوره 10 ساله در زیرساخت های انرژی پاك و آموزش سرمایه گذاری كند. از این بودجه ، حدود 800 میلیون دلار برای کالیفرنیا ، بزرگترین بازار EV در آمریکای شمالی در نظر گرفته شد. این آخرین تقویت برای افزایش شارژرها در مناطق تاسیس شده EV در ایالات متحده مانند کالیفرنیا و همچنین فشار به ایالت های جدید ، از جمله هاوایی ، داکوتای شمالی ، داکوتای جنوبی ، ویرجینیای غربی ، وایومینگ و ورمونت استفاده می شود.

این شرکت همچنین در پی تلاش های مشابه برای ارتقا سفرهای بین كشور ، شارژرهایی را به بزرگراه بزرگراه میانه غربی اضافه می كند. شرکت تابعه Electrify Canada شبکه خود را به 9 استان از جمله ساسکاچوان ، مانیتوبا ، نیوبرانزویک ، نوا اسکوشیا و جزیره پرنس ادوارد گسترش خواهد داد. Electrify Canada همچنین ایستگاه های بیشتری به بریتیش کلمبیا ، آلبرتا ، انتاریو و کبک ، چهار استانی که در حال حاضر در آنها حضور دارد ، اضافه می کند.


منبع Tech Crunch