یک رقیب ذخیره سازی در حال پیشرفت ، موفق شده است آنچه را که دوست های سامسونگ و میکرون برای دستیابی به آنها هنوز به دست نیاورده اند ، انجام دهد. یک مصرف کننده 8TB NVMe PCIe M.2 2280 SSD را راه اندازی کنید.
سابنت بی سر و صدا از موشک Q (SB-RKTQ-8TB) رونمایی کرد به توده های افراد ناشناس ، ظرفیت ظرفیت بالای نمودار قبلی خود را دو برابر کرد.
این بزرگترین درایو حالت جامد نیست – ExaDrive DC100 از Nimbus Data این تاج را در 100TB نگه می دارد – اما این بزرگترین است که می توانید با یک شکاف M2 به یک لپ تاپ معمولی وصل کنید.

لیست ما از بهترین هارد اکسترنال موجود در بازار را بررسی کنید
در اینجا انتخاب ما از بهترین SSD های قابل حمل سال 2020 است
ما لیستی از بهترین راه حل های ذخیره سازی ناهموار را در اطراف ساخته ایم

8TB SSD
بقیه برگه مشخصات نسبتاً قابل پیش بینی است. این یک مدل PCIe Gen3 (به جای Gen4) با پشتیبانی از دستورات TRIM و SMART است. همچنین دارای سطح بندی پیشرفته سایش ، مدیریت بد بلوک و ویژگی های بیش از حد تأمین شده است که می تواند باعث افزایش عمر مفید و عملکرد کلی درایو شود.
مانند سایر درایوهای Sabrent ، این یک نرم افزار Acronis True Image نیز برای کلون سازی آسان ارائه می شود.
سرعت خواندن و نوشتن هنوز در دسترس نیست ، اما با توجه به نسخه 4TB 3.4 GBps / 3 GBps در خواندن / نوشتن و 0.49 / 0.68 MIOPS به صورت تصادفی 4K QD32 خواندن / نوشتن تحویل داده شده ، انتظار داریم حداقل مدل 8TB نیز عملکردی داشته باشد.
شایان ذکر است Rocket Q بیشتر از فناوری TLC و یک کنترلر Phison E12S از تراشه های Micron QLC استفاده می کند.
Sabrent هنوز تأیید نکرده که هزینه این درایو چقدر خواهد بود ، اما از آنجا که نسخه 4TB 2.5 برابر قیمت مدل 2TB بود ، انتظار داریم درایور 8TB حداقل 1900 دلار را به خرده فروشی برساند ، اگر نه بیشتر.
ما لیست هایی از بهترین درایوهای NAS و بهترین دستگاه های NAS را در اطراف ایجاد کرده ایم


منبع Tech Radar