به این خوش آمدید هفته در برنامه ها ، سریال های اضافی Crunch که آخرین اخبار سیستم عامل ، برنامه هایی که از آنها پشتیبانی می کنند و پولی که از طریق آن جریان دارد ، دوباره جمع می شود.

صنعت اپلیکیشن مثل همیشه داغ است ، با ثبت 204 میلیارد بار بارگیری و 120 میلیارد دلار در مصرف کننده در سال 2019. مردم اکنون سه ساعت و 40 دقیقه در روز را صرف استفاده از برنامه ها می کنند و تلویزیون را رقیب می کنند. برنامه ها فقط راهی برای گذراندن ساعت های بیکار نیستند – آنها یک تجارت بزرگ هستند. در سال 2019 ، شرکت های همراه اول با 544 میلیارد دلار ارزیابی مشترک ، 6.5 برابر بیشتر از شرکت های بدون تمرکز موبایل بودند.

در این مجموعه Extra Crunch ، ما به شما کمک می کنیم تا آخرین اخبار دنیای برنامه ها را که به صورت هفتگی تحویل داده می شود ، مرتب نگه دارید.

این هفته ما در حال بررسی این موضوع هستیم که شیوع تاج ویروس چه تاثیری بر دنیای برنامه های تلفن همراه دارد. نکته قابل توجه ، ما شاهد عرضه API اطلاع رسانی در معرض قرار گرفتن در معرض اپل / گوگل با آخرین نسخه iOS در این هفته بودیم. این بیماری همه گیر همچنین الهام بخش سایر برنامه ها و ویژگی های جدید از جمله موارد اضافی در کارهای مدرسه اپل است که بر روی یادگیری از راه دور متمرکز شده است ، و همچنین ویژگی های فروشگاه های جدید Facebook که به منظور کمک به مشاغل کوچک در تغییر عملکردهای خود به صورت آنلاین در پی تعطیل شدن خرده فروشی های فیزیکی طراحی شده اند.

در عین حال ، به نظر می رسد که تیندر با ایده خود برای دوست داشتن یک دوست جهانی یاب و پاتوق آنلاین در پی مسافت اجتماعی ، با تست ویژگی خود که به کاربران امکان می دهد با دیگران در سراسر جهان هماهنگ باشند – به معنای بدون هدف در نظر گرفتن است. دوستیابی رئیس

عناوین

برنامه های COVID-19 در اخبار

  • برنامه Fitbit: برنامه ردیاب تناسب اندام یک مطالعه تشخیص اولیه COVID-19 را با هدف تعیین اینکه آیا پوشیدنی ها می تواند به تشخیص COVID-19 یا آنفولانزا کمک کند ، راه اندازی کرد. در این تحقیق از داوطلبان سؤالاتی در مورد سلامتی خود پرسیده می شود ، از جمله اینکه آیا آنها COVID-19 را در اختیارتان قرار داده اند ، سپس با داده های فعالیت جابجا می شوند تا ببینند آیا سرنخ هایی وجود دارد که می تواند برای ساخت یک الگوریتم هشدار دهنده زود هنگام استفاده شود.
  • برنامه ردیابی مخاطب در ایالات متحده: همانطور که وعده داده شده است ، این برنامه از اواسط ماه مه آماده نخواهد بود ، زیرا دولت استفاده از API / Apple API را درخواست می کند. در آزمایش ، برنامه موجود باتری تلفن را خیلی سریع تخلیه می کند. علاوه بر این ، محققان به تازگی هفت عیب امنیتی در این برنامه را شناسایی کرده اند که هم اکنون در جزیره وایت محاکمه می شود.

اپل iOS / iPadOS 13.5 را با استفاده از چهره شناسه Face و API برای ردیابی مخاطب ، راه اندازی کرد

اپل در این هفته آخرین نسخه iOS / iPadOS را با دو ویژگی جدید مرتبط با همه گیر منتشر کرد. اولین به روزرسانی در Face ID است که اکنون می تواند به شما بگوید چه موقع کاربر ماسکی را پوشیده است. در این موارد ، Face ID به جای آن به قسمت Passcode تغییر می کند ، بنابراین می توانید کد خود را برای باز کردن قفل تلفن خود وارد کنید یا با برنامه هایی مانند App Store ، Apple Books ، Apple Pay ، iTunes و موارد دیگر تأیید اعتبار کنید.

ویژگی جدید دیگر راه اندازی API در معرض نور است که به طور مشترک توسط اپل و گوگل ساخته شده است. API امکان توسعه برنامه هایی از سازمان های بهداشت عمومی و دولت ها را فراهم می کند که می تواند در تعیین اینکه آیا کسی در معرض COVID-19 قرار گرفته است کمک کند. برنامه هایی که از API پشتیبانی می کنند هنوز راه اندازی نشده است ، اما حدود 22 کشور درخواست دسترسی به API را داده اند.
منبع Tech Crunch