باور کردن سخت است ، اما حتی فروشندگان مادربرد دارای فروشگاه های خروجی کارخانه (FOS) هستند. مستقیم از AliExpress می آید Shenzhen FOS ، که در مادربردهای جدید برای پردازنده های سرور منسوخ تخصص دارد.

مادربرد Dual X79 – 76.50 دلار از AliExpress
(تقریباً 63 پوند / 120 دلار آمریکا) بارها و بارها ، eBay و AliExpress با سرورهای قدیمی که توسط غول های محاسبات ابری جهان رها شده اند شگفت زده می شوند. با استفاده از این مادربرد با قیمت رقابتی از Shenzhen FOS ، می توانید از این فروشهای فلش پردازنده CPU سرور نهایت استفاده را ببرید.

Shenzhen FOS با توجه به این واقعیت که هر از چند گاهی ، ده ها هزار پردازنده سرور ، بازار را سیل می کنند ، به دلیل ارائه دهنده های hyperscalers و رایانش ابری (میزبانی وب ، ذخیره سازی ابری ، سازندگان وب سایت ، شرکت های VPN و غیره) تغییر کرده است. بستر، زمینه.
ناگهان ، سرورهای eBay و AliExpress از سرویسهای قدیمی قدیمی (اما هنوز هم مفید) رها شده اند که توسط مایکروسافت ، گوگل و آمازون رها شده اند – و بسیار ارزان هستند. مشکل این است که آنها مادربرد کاربر پسند و کاربرپسند ندارند تا وارد آن شوند.

در اینجا لیست ما از بهترین سرورهای تجاری کوچک در بازار آمده است
Core vs Xeon: کدام یک را باید انتخاب کنید؟
لیست ما از بهترین ارائه دهندگان میزبان سرور اختصاصی در اطراف را بررسی کنید

وارد Shenzhen FOS و تعداد انگشت شماری از صنعتگران دیگر شوید که آن نیاز ویژه را با قیمتی بسیار رقابتی برآورده می کنند.
به عنوان مثال ، از این مادربرد دوگانه X79 استفاده کنید ، که می تواند یک جفت CPU Intel Xeon را در خود جای دهد و از پردازنده های E5-1600 / E5-2600 Series V1 / V2 پشتیبانی کند.
شما می توانید یک جفت از آنها را با بعضی اوقات به عنوان حداقل 10 دلار (حدود 8 پوند ، 12 دلار AU) دریافت کنید و تا هشت هسته را تحویل دهید. در مادربرد اضافه کنید که بدون تحویل 76.50 دلار هزینه دارد (حدود 63 پوند ، 120 دلار AU) و یک سیستم کمربند مناسب و مناسب دارید.

به خاطر داشته باشید …

اگر این محصول از کشور سرزمین اصلی چین تهیه شود ، حداقل یک ماه طول می کشد تا به ایالات متحده یا انگلیس (و به طور بالقوه بیشتر) برسید. ممکن است مستقیماً یا از طریق پیک مالیاتی به شما تعلق بگیرد.
آیا موفق شده اید کالای ارزانتری را با مشخصات معادل آن ، در انبار و با کیفیت جدید نگه دارید؟ به ما اطلاع دهید و ما کلاه خود را به شما می دهیم.

با این حال ، ما این مادربرد را آزمایش نکرده ایم و موارد احتیاطی معمول اعمال می شود ، به ویژه هنگامی که در بیانیه افتتاحیه وب سایت آمده است: “به دلیل دسته های مختلف تولید ، ممکن است بین عکس هایی که دیده اید و مادربرد دریافت کنید ، تفاوت هایی وجود داشته باشد. جعبه های خرده فروشی ، رنگ اسلات های DIMM ، درگاه های SATA ، شکاف های PCI یا PCI-E و سایر درگاه ها بدون اطلاع قبلی در معرض تغییر هستند. ”
TL ، DR: ممکن است شما به یک مادربرد ختم شوید که متفاوت از روشی است که فکر می کردید سفارش می دهید.
در اینجا لیست ما از بهترین هاستینگ فلزی لخت در بازار آمده است


منبع Tech Radar