از چند ماه گذشته که در خانه کار کرده ام ، زمان زیادی را پشت میز کامپیوترم گذرانده ام. به طور معمول ، من فقط هنگام پخش جریانی از Twitch یا انجام کمی کار طراحی پشت میز کار می نشینم – همه بازی های واقعی من معمولاً از راحتی کاناپه من لذت می برند.
اشتباه نکنید – میز کار من کمی غول پیکر است ، نه تنها از موس و صفحه کلید من در سطح تایپ راحت ، بلکه از یک پیانوی دیجیتال و دو مانیتور در بازوی مانیتور دوتایی پشتیبانی می کند. این یک تنظیم مناسب برای پخش جریانی و انجام کار من است ، به جای اینکه روی مک بوک من در حالی که روی کاناپه پیچ خورده اید (و در نهایت به خواب می رود).
این همچنین میزی است که من بیش از دو سال پیش به صورت سفارشی ساخته بودم ، فقط به این دلیل که در بازار چیزی پیدا نکردم که به درد من بخورد.
اما همه اینها ممکن است به طور ناگهانی تغییر کند ، زیرا من در دنیای دمدمی مزاج و ملایم وحشتناک میزها – که در واقع موارد PC است ، برخورد کرده ام.
انصافاً این یک مفهوم کاملاً جدید نیست – علاقه مندان به DIY به معنای واقعی کلمه هر چیزی را به کیس PC تبدیل کرده اند ، از جمله میز کارهایی که می تواند تمام اجزای PC آنها را محرمانه در خود جای دهد.
من فقط اخیراً از شرکتی به نام لیان لی با “موارد میز” (همانطور که من آنها را صدا می کنم) آشنا شده ام ، که بی گناه در مورد یکی از موارد جدیدتر رایانه شخصی خود ، Lancool 215 ، از طریق ایمیل برای من ایمیل زده بود. یک سرگردان ، و من در عوض با Lian Li DK-04 روبرو شدم – یک میز عظیم که همان مورد PC شما است.
چرا یکی می خواهید؟

میز رایانه شخصی و چوبی فعلی من – چه باستانی. (اعتبار تصویر: TechRadar) خوب برای مبتدیان ، شاید جالبترین چیز در آپارتمان شما باشد. یا اتاق بازی شما. یا اگر می توانید دزدکی حرکت کنید به دفتر خود بروید.
به این فکر کنید – شما به دوستان خود در مورد جالب بودن جعبه رایانه شخصی خود لاف می زنید ، و آنها با عصبانیت سعی می کنند مکان ناگهانی کامپیوتر شما را مخفی کنند – BAM! میز خود را روشن می کنید ، با تمام “ooohs” و “aaaaahs” کامل می شوید.
اگر به دنبال یکی از مدلهای دو سیستم باشید که می توانند دو رایانه جداگانه را در یک میز قرار دهند ، این یک ابتکار ابتکاری است. بنابراین از لحاظ تئوری می توانید یک تنظیم رایانه شخصی برای کارهای سبک یا کارهای دفتری داشته باشید ، و رایانه دیگر را می توانید برای بازی یا ویرایش فیلم استفاده کنید.

تصور کنید این پسر بد در گوشه آپارتمان شما نشسته است (اعتبار تصویر: لیان لی) همچنین از انواع روش های خنک کننده جدید پشتیبانی می شود ، به خصوص اگر قصد استفاده از آب خنک کننده را دارید. فضای کافی برای جابجایی وسایل به دلخواه خود وجود دارد و با مجموعه ای مناسب از نور RGB ، واقعاً می توانید این کار را به یک اثر هنری تبدیل کنید.
بسته به زمانی که می خواهید داخلی خود را به نمایش بگذارید ، مدل های خاصی همچنین دارای قابلیت تبدیل بالای میز به حالت شفاف یا مات هستند.
در آخر اینکه ، اگر از طرفداران میزهای ایستاده هستید ، بیشتر این مدل ها را می توان به صورت الکترونیکی تنظیم کرد ، بنابراین می توانید از یک حالت نشسته به حالت ایستاده فقط با یک ضربه دکمه بروید.

تصور کنید به پایین نگاهی بیندازید و دو نفر از اینها را در کنار میز خود کنار هم ببینید (اعتبار تصویر: لیان لی) چه چیزی برای خرید نیاز دارید؟
اولاً ، شما باید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید یک یا دو رایانه در داخل آن مخفی باشد. تنظیمات دو دکل قطعاً بسیار بزرگتر بوده و برای جا دادن راحت به فضای بسیار بیشتری نیاز دارند. برای جا دادن میز تک PC شما به حداقل 100 سانتی متر x 75 سانتی متر فضا احتیاج دارید ، اگر مدل های بزرگتر را داشته باشید اندازه آن بسیار بیشتر می شود.
قسمت بعدی قسمت سرگرم کننده است – انتخاب اجزای سازنده خود. اکنون با یک میز تحریر قطعاً نمی خواهید قطعات را له کنید ، بنابراین مطمئن شوید که چیزی را انتخاب می کنید که برای مدتی دوام داشته باشد.
این میز تحریر برای تنظیمات خنک کننده آب مناسب است ، بنابراین اگر قبلاً از آن استفاده نکرده اید ، اکنون بهترین زمان برای انجام این کار است. شما علاوه بر اینکه اجزای سازنده خود را در دمای پایین نگه می دارید ، هنگامی که همه چیز متصل شده و با نور RGB روشن می شوند باعث ایجاد تصاویر عالی می شود.

بهترین RAM 2020: بهترین حافظه برای کامپیوتر شما

بهترین پردازنده های 2020: بهترین CPU ها برای رایانه شما

بهترین کارت های گرافیک 2020: GPU های برتر برای بازی ها

صحبت از این موارد است ، اگرچه ممکن است نوارهای روشنایی RGB همراه با میز کار خود را داشته باشید ، در صورت تمایل به برخی از اجزای RGB بپاشید تا واقعاً ساختار شما را زنده کند.
همه چیز از RAM ، کابل های برق ، بلوک های خنک کننده و موارد دیگر با برخی از سطح روشنایی RGB ارائه می شوند ، بنابراین شما واقعاً می توانید با یک سیستم روشنایی که دوست دارید بازی کنید.
مهمترین چیزی که باید به خاطر داشته باشید این است که این ساخت کار ساده ای نیست. شما در ابتدا به حداقل یک یا دو نفر دیگر نیاز خواهید داشت تا میز کار را بدرستی به طور صحیح مونتاژ کرده و سپس تعداد زیادی ساعت (یا حتی روزها) را با صبر و حوصله متناسب با تمام اجزا بگذرانید و مطمئن شوید همه چیز به درستی کار می کند.
نتیجه نهایی این است که شما با یک تنظیم واقعا منحصر به فرد پاداش خواهید گرفت که احتمالاً هیچ یک از دوستان شما هرگز نخواهد داشت.

بهترین صندلی مخصوص بازی: بازی بدون درد

بهترین صفحه کلید: 10 صفحه کلید برتر در مقایسه

بهترین موش: 10 موش برتر کامپیوتر در مقایسه

آیا باید آن را بخرید؟
پاسخ البته واضح است. اگر به این حد رسیده اید ، در حال حاضر فکر می کنید که چه وسایلی را می توانید مرتب کنید تا یکی از این میزها را در خود جای دهید.
واقعیت این است که ساخت این یک چیز گران قیمت است – هزینه میز و اجزای سازنده واقعاً گزنده خواهد شد ، بنابراین فقط اگر پول نقد اضافی دارید این پروژه را انجام دهید.
برای کسانی که غواصی می کنند ، رایانه های رومیزی سری Lian Li یک چیز عجیب و غریب برای سرمایه گذاری است و مطمئناً هر کجا که بخواهید توجه زیادی را به خود جلب کند.
آیا لازم است یکی تهیه کنم؟ شاید نه. آیا می خواهم یکی بگیرم؟ کاملا.
آیا به یک کامپیوتر بازی درجه یک نیاز دارید؟ اینها بهترین ها در بازار هستند


منبع Tech Radar