اینتل تأیید کرده است که پردازنده های تازه اعلام شده Tiger Lake خود به Chromebook خواهند آمد و به طور بالقوه یکی از بزرگترین و هیجان انگیزترین تغییراتی را برای این لپ تاپ های سبک در مدت زمان طولانی ایجاد می کنند.
بهترین Chromebook ها لپ تاپ های ساده و در عین حال مقرون به صرفه ای هستند که با سیستم عامل Chrome کار می کنند ، سیستم عاملی که منابع کمتری نسبت به Windows 10 و macOS دارد. این به Chromebook اجازه می دهد تا اجزای کم مصرفی داشته باشد ، که قیمت را پایین می آورد و عمر باتری را افزایش می دهد ، بدون اینکه ضربه زیادی به عملکرد وارد کند.

آیا باید Chromebook بخرید؟
اینها بهترین لپ تاپ های دانشجویی هستند

بهترین معاملات Chromebook را بررسی کنید

با این وجود ، بازار رو به رشد Chromebook های قدرتمندتر نیز وجود دارد و با ادعای اینتل که Tiger Lake “بهترین پردازنده لپ تاپ های سبک و سبک” در جهان است ، باید شاهد Chromebook های آینده با عملکرد چشمگیر باشیم.

(اعتبار تصویر: Intel) آینده Chromebooks

همانطور که اینتل در یک پست وبلاگ خود اعلام کرده است این حرکت “کروم بوک ها هرگز با سرعت بیشتر به کار و یادگیری از خانه اهمیت بیشتری پیدا نکرده اند” ، و شرکت می خواهد آن را “تا 11” کند.
این بدان معناست که Chromebook هایی که روی پردازنده های اینتل نسل یازدهم کار می کنند ، طبق گفته اینتل ، صفحات وب را تا 28 درصد سریعتر از Chromebook هایی که پردازنده های CPU نسل 10 را دارند بارگیری می کنند – که در حال حاضر از سریعترین Chromebook های بازار هستند.
برنامه های وب باید 20٪ سریعتر اجرا شوند ، در حالی که بارگیری صفحات گسترده اکسل در Google Sheets باید 2.5 برابر سریعتر هنگام کار چند وظیفه ای باشد. صحبت از چند وظیفه ای ، اینتل ادعا می کند که مرور وب در حین انجام چند وظیفه می تواند تا 77٪ سریعتر باشد. وقتی YouTube در حال پخش یک ویدیوی 4K بود ، با باز کردن برگه های مرورگر اندازه گیری شد و سایر برنامه ها نیز در حال اجرا بودند.
به نظر می رسد که کروم بوک ها از نظر گرافیکی نیز عملکرد مطلوبی خواهند داشت ، به طوری که پردازنده های نسل یازدهم با گرافیک یکپارچه Iris Xe اینتل ارائه می شوند – که به گفته اینتل ، عملکرد گرافیکی 2.7 برابر سریعتر در مقایسه با نسل 10 ،
ویرایش عکس و ایجاد ویدیو در این Chromebook های جدید بسیار بهتر خواهد بود و همچنین باید در اجرای بازی ها از فروشگاه Google Play نیز به خوبی عمل کنند.
در حالی که Chromebook به عنوان دستگاه های ساده ای که فقط برای مرور وب و ایجاد اسناد سبک مورد استفاده قرار می گیرند ، شروع شد ، Chromebook ها طی سال ها به دستگاه های بسیار توانمندی تبدیل شده اند و همانطور که اینتل به حق خاطرنشان کرد ، نحوه استفاده ما از Chromebook ها نیز تغییر می کند.
آنها اکنون در بخش آموزش و پرورش فوق العاده محبوب هستند – برای مشاوره خرید بیشتر در اینجا ، بهترین گزینه های Chromebook برای دانش آموزان را بررسی کنید. و با همه گیری جهانی Covid-19 ، بسیاری از افراد اکنون از خانه کار می کنند ، و Chromebook ها نشان داده اند که دستگاه های بسیار خوبی برای این کار هستند.
وعده اینتل مبنی بر Chromebook سریعتر و قدرتمندتر مطمئناً هیجان انگیز است ، مشروط بر اینکه آنها از دو دلیل بزرگ که Chromebook را دوست داریم ، سازش نکنند – قیمت پایین و عمر طولانی باتری.

بهترین معاملات امروز Chromebook

ایسر – Chromebook 15.6 “-
بهترین خرید

229 دلار

چشم انداز

خرده فروش توصیه شده

HP Chromebook -…
HP (ایالات متحده)

249.99 دلار

چشم انداز

HP Chromebook 14-ca030nr …
انبار دفتر

249.99 دلار

چشم انداز

HP Chromebook 14 اینچی FHD …

آمازون
نخست

299.99 دلار

چشم انداز

نمایش معاملات بیشتر

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم

اینها بهترین لپ تاپ های سال 2020 هستند
از طریق ZDNet


منبع Tech Radar