ایستگاه یک خبرنامه هفتگی است که به حمل و نقل همه چیز اختصاص دارد. در اینجا ثبت نام کنید – فقط روی Station کلیک کنید تا آن را هر شنبه در صندوق ورودی دریافت کنید.

با سلام و خوش آمدید به ایستگاه ، یک خبرنامه اختصاص داده شده به تمام روش های حال و آینده مردم و بسته ها از نقطه A به نقطه B منتقل می شود.

قبل از اینکه به اخبار و تحرکات تحلیلی هفته بپردازیم ، می خواستم یک رویداد آینده را پرچم گذاری کنم که ممکن است مورد توجه کارآفرینان جوان و جوان باشد. اختلال TC ، آن رویداد سالانه BIG که هر پاییز برگزار می کنیم امسال مجازی است. من هنوز نمی توانم همه چیز را برای شما تعریف کنم ، مگر اینکه ما در ساخت این تعاملی و مهیج تلاش و فناوری زیادی انجام دهیم. این به برخی از وبینارهای خسته کننده نمی رود.

امسال ما یک دسته از رویدادهای جدید را برای اختلال اضافه می کنیم ، از جمله چیزی که ما آنرا Pitch Deck Teardown می نامیم. سرمایه داران و کارآفرینان برتر ، اصلاحات را در مورد عرصه های سطح شرکت کنندگان 2020 مختل 2020 ارزیابی و پیشنهاد می کنند. سرمایه گذارانی که در Pitch Deck Teardown ثبت نام کرده اند ، عبارتند از: آیلین لی از Cowboy Ventures ، چارلز هادسون با Venture Forward ، نیکو Bonatsos از General Catalyst ، مگان کوین با Spark Capital ، Cyan Banister of Long Journey Ventures ، Roofof Botha از Sequoia و Susan Lyne با BBG

فقط عرشه های مربوط به شرکت کنندگان دارای اختلال ثبت شده انتخاب می شوند. در اینجا یک توضیح کامل از رویداد و نحوه ثبت نام آورده شده است.

Pitch Deck Teardown نمی تواند در زمان بهتری انجام شود. در جریان رویداد اولیه ما در ماه گذشته ، جیک ساپر با “Emergence Capital” در مورد چگونگی زمان جمع آوری کمک های مالی سری A خود صحبت کرد. فقط در ماه سپتامبر اتفاق می افتد یک ماه بزرگ برای سرمایه گذاران برای بررسی عرصه های زمین.

باشه. واموس

یادآوری دوستانه که می توانید در هر زمان به آدرس kirsten.korosec@techcrunch.com به من ایمیل بزنید تا افکار ، انتقادات ، نظرات یا نکات را به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید یک پیام مستقیم در توییتر برای من ارسال کنید – kirstenkorosec.

میکروموبین “

scooter1a ایستگاه

تابستان امسال برای شرکت های اسکوتر که مجوز مجوز تعداد معدودی از بازارها را می گیرند ، دوره مهمی به نظر می رسد. شهرها در طی اولین موج اسکوترهای برقی که چند سال پیش در خیابانها واقع شده بودند ، یک یا دو چیز را یاد گرفتند. این بار ، رهبران شهر محدودیت های بیشتری را در زمینه اسکوترهای الکترونیکی اعمال کرده و تعداد شرکتهای مجاز به فعالیت در یک منطقه شهری را محدود می کنند. این یک تغییر مهم است و این مسئله باعث افزایش سهام شرکت های اسکوتر می شود.

اول پاریس بود که به Dott ، Lime اعطا کرد و Tier اجازه فعالیت در شهر را می دهد. اکنون ، شیکاگو برای دومین برنامه آزمایشی خود مجوز به پرنده ، لیمو و اسپین صادر کرده است. شیکاگو بین ساعت 5 صبح و 10 بعد از ظهر استفاده از اسکوتر را به 15 مایل در ساعت محدود می کند. و مناطقی اندک ، مانند Lakefront Trail ، که اسکوتر ممنوع است.

هر شرکت روروک مخصوص بچه ها محدود به بیش از 3333 دستگاه نیست که 50٪ از آنها باید در منطقه اولویت سهام مستقر شوند. جدید برای خلبان دوم الزامی است که کلیه اسکوترهای الکترونیکی باید قفلهایی داشته باشند که برای سوار شدن اسکوتر به یک شیء ثابت ، سوار نیاز دارند تا به پایان سفر خود بپردازند.

از طرف دیگر ، لیفت برای مجوز اسکوتر درخواست نکرد. من از Lyft پرسیدم ، “چرا نه؟” این شرکت گفت که تمرکز خود را بر گسترش Divvy ، سیستم تقسیم دوچرخه شیکاگو متمرکز کرده است. این شهر سال گذشته لیفت را به عنوان اپراتور انحصاری دیویوی تبدیل کرد و اکنون شروع به گسترش می کند. سیستم Divvy در نهایت شامل 16،500 دوچرخه و 800 ایستگاه خواهد بود. این چیزی است که لیفت برای گفتن داشت:

“ما بخش بهتری از سال گذشته را صرف همکاری با جوامع واقع در جنوب و غرب شیکاگو برای آماده سازی برای ایستگاه ها و آبنبات جدید کرده ایم. به منظور اولویت بندی کار ما با CDOT برای گسترش Divvy و ارائه بالاترین تجربه ممکن برای اعضای Divvy ، لیفت از ارائه برنامه ای که آینه های درخواست های خلبان اسکوتر امسال را منعکس کند ، امتناع ورزید. ما به موفقیت طولانی مدت ریزگرد در شیکاگو اختصاص داده شده و ما مشتاقانه منتظر فرصت های آینده همکاری با شهر هستیم تا مزایای دوچرخه و اسکوتر را در یک عضویت Divvy ترکیب کنیم. “

در اخبار دیگر میکروموبین …

پرنده جمعه گفت که در حال راه اندازی اسکوترهای مشترک خود در Yonkers ، نیویورک به عنوان یک اپراتور “منحصر به فرد” است. کلمه “انحصاری” یکی از آن دسته از کلمات کلیدی است که در اطراف زیاد به گوش می رسد ، بنابراین پرسیدم این در واقع به چه معنی است. و برد می گوید این تنها شرکتی است که مجوز فعالیت در Yonkers را صادر می کند. خب! حالا شما مالک آن هستید. ناوگان اسکوترهای نسل بعدی شرکت Bird 2 از 10 آگوست برای اجاره در دسترس خواهد بود.

اسکوتر پرنده Yonkers

اعتبار تصویر: پرنده

شگفتی، راه اندازی مشترک موتور سیکلت ، به دنبال دو کشته شدن در طی روزهای مختلف ، عملیات در شهر نیویورک را تعطیل کرده است. دوچرخه های آبی راه اندازی در شهر نیویورک به یک دید مشترک تبدیل شده بود. Revel که در مارس 2018 توسط Frank Reig و Paul Suhey تأسیس شد ، با یک برنامه آزمایشی در بروکلین آغاز شد و بعداً به کوئینز گسترش یافت. ریول در مسیر رشد سریع قرار داشته و در 18 ماه نخست فعالیت خود به آستین ، میامی و واشنگتن ، D.C گسترش یافته است. در ژانویه ، این شرکت در اوکلند راه اندازی شد و به تازگی اعلام کرده است که قصد دارد در ماه آگوست به سان فرانسیسکو گسترش یابد.

این شرکت در بیانیه ای گفت که اقدامات ایمنی خود را بررسی می کند و قصد دارد به نیویورک بازگردد.

معامله هفته

پول ایستگاه

روابط سخت بین چین و ایالات متحده ، به ویژه در مورد تجارت ، راهپیمایی شرکت های چینی را که امیدوار به لیست در بورس های آمریکایی هستند ، کند نکرده است. به گزارش ریتا لیائو ، این هفته لی جدیدترین نمونه است.

Li Auto در حال هدف قرار دادن یک طبقه متوسط ​​رو به رشد چینی است که آرزو دارد وسایل نقلیه تمیز ، باهوش تر و بزرگتر را هدایت کند. اولین مدل آن که با قیمت یارانه ای از 328000 یوان یا 46800 دلار فروخته می شود ، یک SUV برقی شش صندلی است که از اواخر سال گذشته شروع به حمل و نقل کرد.

استارت این خودروی برقی پنج ساله چینی 1.1 میلیارد دلار از طریق اولین کار خود در Nasdaq جمع آوری کرد. Li Auto IPO خود را در محدوده هدفمند خود 11.5 دلار در هر سهم قیمت گذاری کرد و به آن یک بازار کاملاً رقیق 10 میلیارد دلاری داد. همچنین 380 میلیون دلار اضافی برای قرار دادن همزمان سهام سهام برای سرمایه گذاران موجود جمع آوری شده است.

لی خودکار

اعتبار تصویر: لی خودکار

معاملات دیگری که این هفته مورد توجه من قرار گرفت …

آرگو AI اکنون ارزش 7.5 میلیارد دلار ارزش دارد ، رقمی که پنجشنبه تأیید شد ، تقریباً دو ماه پس از نهایی شدن گروه VW 2.6 میلیارد دلار سرمایه گذاری خود را در راه اندازی فناوری تولید خودروهای مستقل. شاید بخاطر بیاورید که آرگو در سال 2017 با 1 میلیارد دلار (برای توزیع چندین سال) از فورد برگشت و از هیچ کجا بیرون نیامد. سال گذشته ، VW اعلام کرد که قصد دارد در آرگو نیز سرمایه گذاری کند.

طبق معامله ای که ماه گذشته نهایی شد ، فورد و VW سهام مالکیت مساوی دارند که با گذشت زمان تقریبا 40 درصد خواهد بود. حقوق صاحبان سهام باقی مانده با بنیانگذاران Argo و همچنین کارمندان است. صفحه آرگو از دو صندلی VW ، دو صندلی فورد و سه صندلی آرگو تشکیل شده است. فورد گفت پنجشنبه در سه ماهه دوم 3.5 میلیارد دلار از فروش برخی از سهام خود آرگو به فولکس واگن خالص است.

گروه AUTO1، سکوی معاملاتی دیجیتال اتومبیل مورد استفاده در اروپا ، 255 میلیون یورو (300 میلیون دلار) در قالب یادداشت های قابل تبدیل جمع آوری کرد. NYT گزارش داد که این دور توسط مدیریت سرمایه فارالون و گروه باوپوست و همچنین سرمایه گذار موجود Softbank Group انجام شده است.

محموله، یک استارتاپ مستقر در برلین که یک بازار برای رزرو بلیط هواپیما را اداره می کند ، یک دور 18.6 میلیون دلار از سری بودجه به سرپرستی ایندکس سرمایه گذاری را بست. سایر شرکت کنندگان در این دور شامل Next47 و همچنین پشتیبانان قبلی Creandum ، Lufthansa Cargo و Point Nine Capital هستند. تعدادی از سرمایه گذاران فرشته نیز به این شرکت پیوستند ، از جمله تام استافورد DST گلوبال و کارلوس گونزالز-کدناس ، COO از GoCardless و مدیر ارشد سابق محصولات شرکت Skyscanner.

مرد خط، بستر تحویل غذا تایلند که واحدی از برنامه چت ژاپنی LINE Corp است ، 110 میلیون دلار از مدیریت سرمایه BRV جمع آوری کرده و با یک جمع کننده رستوران محلی ادغام شده است. رویترز گزارش داد که LINE MAN در حال بارگیری سرمایه است ، زیرا قصد دارد با Grab ، Go-Jek اندونزیایی و Foodpanda قهرمان تحویل آلمان SE مستقر در سنگاپور رقابت کند.

موج های FreightWaves، شرکت داده و تجزیه و تحلیل حمل و نقل ، 37 میلیون دلار در دور به هدایت صندوق همکاران کیین جمع آوری کرد. سایر سرمایه گذاران شامل 8VC ، Fontinalis Partners ، Revolution Ventures ، Hearst Ventures ، Prologis Ventures ، Story Ventures و Engage Ventures هستند.

اجاره اتومبیل Theeb در حال جستجو به یک پیشنهاد عمومی بالقوه اولیه است. به گزارش بلومبرگ ، شرکت اجاره عربستان سعودی برای مشاوره در مورد IPO سرمایه سعودی فرانسوی را استخدام کرد.

تویوتا مشارکت 10 درصدی در BluE Nexus ، شرکتی که ماژول های برقی را تولید می کند ، گرفته است. این سرمایه گذاری بخشی از همکاری عمیق بین دو شرکت است.

Xpeng، راه اندازی خودرو الکتریکی چینی و تسلا رقیبی که تازه 500 دور سری C + 500 میلیون دلاری را اعلام کرده است ، طبق گفته ها در حال مذاکره است تا حدود 300 میلیون دلار پیش از پیشنهاد عمومی اولیه (IPO) در ایالات متحده جمع کند. (به نکته قبلی من درباره علاقه شرکت های چینی برای لیست در بورس های ایالات متحده آمریکا)

تحویل و داده (نقض)

اعتبار تصویر: گتی

اگر توجه نکرده اید ، تحویل به عنوان یکی از داستانهای موفقیت بزرگی است که در طول همه گیری COVID-19 پدیدار شد. من از اصطلاح “بازیگران” استفاده می کنم زیرا همه آفتاب ، گل رز و رنگین کمان برای صنعت تحویل یا کاربران آن نیست.

همه گیر COVID-19 منجر به افزایش تقاضا برای خدمات تحویل شده است. این شرکت همچنین به پیشبرد ادغام بی سابقه کمک کرده است زیرا شرکت هایی مانند Uber به دنبال سودآوری هستند.

با این وجود چالش هایی وجود دارد ، از جمله مناطقی که شاید مستحق توجه بیشتر باشد. من در مورد داده ها و حریم خصوصی صحبت می کنم. شرکت های تحویل ، که شامل تعداد فزاینده ای از خدمات مستقل و از راه دور ، یک تن از داده های شخصی را از مشتریان خود جمع آوری می کند. نوع داده های ارزشمند ، مانند آدرس خانه و شماره کارتهای اعتباری ، که در وب تاریک فروخته می شوند.

این هفته ، سردبیر امنیت سایبری ما زک ویتاکر در مورد دو مورد نقض اطلاعات مربوط به شرکت های تحویل گزارش داد. اولین Drizly بود ، یکی از بزرگترین خدمات آنلاین تحویل الکل در ایالات متحده و کانادا ، تاکنون بالغ بر 68 میلیون دلار افزایش یافته است. دریزلی گفت مشتریان یک هکر برخی از داده های مشتری را “به دست آورد”. هکر با استفاده از الگوریتم قوی bcrypt و در برخی موارد آدرسهای تحویل ، آدرسهای ایمیل مشتری ، تاریخ تولد ، گذرواژه‌ها را حذف کرد.

اعتقاد بر این است که 2.5 میلیون حساب دریزلی به سرقت رفته است. دریز چیزی است که باید به آن توجه داشته باشید ، Drizy به TechCrunch گفت که هیچ اطلاعات مالی به خطر نمی افتد. اما ، لیست در یک بازار وب تاریک از یک فروشنده مشهور داده های سرقت شده در غیر این صورت ادعا می کند. البته TechCrunch به آن پیوند نداد. اما ویتاکر تصویری از تصویر گرفته و به اشتراک گذاشت.

در همین حال ، خدمات خرید و تحویل آنلاین Instacart باعث سرزنش مشتریانی می شود که از رمزهای عبور مجدد برای موارد نقض حساب اخیر استفاده کرده اند. نقض داده ها 270،000 مشتری Instacart را به خطر انداخت. این شرکت اواخر روز پنجشنبه بیانیه ای را منتشر کرد مبنی بر اینکه تحقیقات آن نشان می دهد که Instacart “به خطر بیافتد یا نقض نشود” ، اما به پر کردن مدارک معتبر اشاره کرد ، در حالی که هکرها لیستی از نام های کاربری و کلمه های عبور داده شده را از سایر سایتهای نقض شده به سرقت می برند و به زور وارد عمل می شوند. .

مشتریان نمی توانند مسئولیت این مسئولیت را بر عهده بگیرند. همانطور که ویتاکر یادآور می شود ، Instacart هنوز از تأیید هویت دو عاملی پشتیبانی نمی کند ، که – اگر مشتریان فعال بودند – مانع از شروع هک های حساب می شدند.

سایر اخبار تحویل …

فلیپکارت، که متعلق به والمارت است ، چهار سال پس از آن که گروه تجارت الکترونیکی ناگهان نتایج قبلی خود را در این گروه به طور ناگهانی منعقد کرد ، خدمات حاملگی در حومه شهر بنگلور راه اندازی کرد.

سرویس جدید موسوم به Flipkart Quick از زیرساخت های زنجیره تأمین شرکت و چارچوب فناوری جدید نقشه برداری مکان استفاده می کند تا طی 90 دقیقه به مشتریان بیش از 2،000 محصول را از طریق فروشگاه های مواد غذایی ، قابل فساد ، تلفن های هوشمند ، لوازم جانبی الکترونیکی و موارد ثابت تحویل دهد.

برقی است

ایستگاه وسایل نقلیه الکتریکی 1

به یاد داشته باشید روزهایی که اخبار خودروهای برقی به تسلا ، برگ نیسان و چوی بولت منتقل شد؟ بارها تغییر کرده و خوب ، همینطور باقی مانده است. تسلا هنوز هم در عناوین مسلط است و این هفته تفاوت دیگری نداشت. (بعداً درباره آنها) اما اکنون ده‌ها مدل خودروی برقی دیگر به بازار عرضه شده است. نتیجه نهایی: شارژ زیرساخت ها اهمیت بیشتری پیدا می کند. (سلام ، همه گاراژ ندارند).

این هفته ، GM و EVgo اعلام کردند قصد دارند بیش از 2700 شارژر سریع جدید را اضافه کنند. این مرحله که پنج سال طول خواهد کشید ، اندازه شبکه EVgo را سه برابر خواهد کرد. اولین ایستگاه های جدید شارژ سریع EVgo در اوایل سال 2021 در دسترس مشتریان خواهد بود.

این شرکت ها مناطقی با ترافیک بالا مانند فروشگاه های مواد غذایی ، فروشگاه های خرده فروشی ، مراکز تفریحی ، مناطقی را که افراد به طور معمول 15 تا 30 دقیقه در آن می گذرند ، هدف قرار داده اند. این شرکت ها می گویند این ایستگاه ها که از انرژی تجدید پذیر برخوردار می شوند ، دارای فناوری شارژ جدید با قابلیت 100 تا 350 کیلووات هستند.

مشارکت شارژ در مورد استراتژی وسایل نقلیه الکتریکی خود اعلامیه های زیادی را از جنرال موتورز دنبال می کند. در اوایل این هفته ، جنرال موتورز گفت كه ساخت فولاد در كارخانه تقریباً 3 میلیون فوت مربعی آغاز شده است كه به صورت انبوه سلول ها و بسته های باتری Ultium را تولید می كند. باتری Ultium به همراه سیستم پیشرانه مدولار و سکوی وسایل نقلیه الکتریکی ، سنگ بنای راهبرد GM است که می تواند 20 وسیله نقلیه برقی را تا سال 2023 به بازار عرضه کند.

جنرال موتورز اخیراً فیلمی از GMC Hummer EV خود را منتشر کرد و قصد دارد هفته آینده Cadillac LYRIQ را فاش کند.

شارژ GM و EVgo

اعتبار تصویر: GM / EVgo

سایر اخبار برقی این هفته…

بی ام و گفت که این نسخه از نسخه های برقی X1 SUV جمع و جور و سری 5 را به عنوان بخشی از برنامه های سازنده خودروسازی آلمان در نظر دارد تا سال 2023 25 مدل الکتریکی در نمونه کارها خود داشته باشد.

برندهای برقی مشغول کار روی یک EV VB Bus-الهام گرفته شده به نام eBussy است ، از طریق The Drive.

شرکت فیشر Verge گزارش داد که در گزارشی که به SEC ارسال شده بود ، “توافق سنگ بنای” با فولکس واگن به تأخیر افتاده است. فیشر می خواهد از پلت فرم EV مدولار Volkswagen برای وسایل نقلیه الکتریکی آینده خود استفاده کند.

گروه فن آوری های کندی، تولید کننده وسایل نقلیه الکتریکی و قطعات چینی ، دو شركت EV را از طریق زیرمجموعه خود كندی آمریكا به ایالات متحده آورده است. این دو مدل که قبل از مشوق های فدرال زیر 30 هزار دلار قیمت دارند ، ارزان ترین EV های ایالات متحده خواهند بود.

Lucid Motors جزئیات جدیدی درباره وسیله نقلیه الکتریکی آینده خود یعنی Air ارائه کرد. به طور خلاصه ، این سدان لوکس EV با سخت افزار – ده ها سنسور ، سیستم مانیتورینگ درایور و معماری مبتنی بر اترنت – برای یک سیستم پیشرفته کمک درایور که هدفش همسان سازی و حتی پیشی گرفتن از رقبای خود است ، بارگیری شده است.

به گفته لوسیت ، که از سیستم پیشرفته دستیاری درایور خود یعنی DreamDrive استفاده کرده است ، به طور کلی 32 سنسور وجود خواهد داشت. لیدار ، سنسوری که توجه زیادی را به خود جلب می کند ، روی خودرو خواهد بود. اما من به تعداد سنسورهای راداری موجود در Air ضربه زده شدم. در کل پنج رادار وجود دارد که 360 درجه از رادار آن را پوشش می دهد.

پاناسونیک این هفته به TechCrunch نشان داد که این فناوری باتری جدیدی را برای سلولهای یون لیتیوم “2170” که تولید می کند و به تسلا عرضه می کند ، تغییر داده است که چگالی انرژی را 5٪ بهبود می بخشد و محتوای کبالت پر هزینه را کاهش می دهد. 2170 سلول متراکم با انرژی بالاتر و توسط انرژی بالاتر توسط Panasonic در کارخانه تسلا در Sparks ، نوادا تولید می شود. پیشرفت در باتری با پیشرفت 20٪ در چگالی انرژی در طی پنج سال آینده ادامه خواهد یافت و هدفی بدون کبالت خواهد بود.

ریویان استراتژی خرده فروشی شروع به ظهور می کند. این شرکت گفته است كه در صورت امكان سعی خواهد كرد ساختمانهای موجود را برای فروشگاههای خود بازگرداند. این هفته این کمپانی اعلام کرده است که در حال پیگیری خرید تاریخی سینما ساحل جنوبی ساحل جنوبی Laguna Beach است. ساختار فعلی این تئاتر در سال 1935 افتتاح شد و تنها سینمای این شهر بود تا اینکه در آگوست 2015 درهای خود را بست.

تسلا فروش در چین به معنای فزاینده ای برای خط اصلی آن است. تشکیل پرونده SEC در این هفته نشان می دهد که درآمد چین در سال گذشته با 102.9 درصد افزایش به 1.4 میلیارد دلار رسیده است. این بدان معناست که چین 23.3 درصد از کل درآمد تسلا را 6 میلیارد دلار در سه ماهه تشکیل می دهد ، در حالی که در حدود 11 درصد در مدت مشابه سال قبل.

به گزارش رویترز ، تسلا همچنین در همان پرونده SEC فاش كرد كه مزایای مربوط به حقوق و دستمزد را از دولت دریافت كرده است ، وجوهی كه به كاهش تأثیر بیماری همه گیر كروناویسی بر تجارت خود كمك كرده است.

صحبت از تسلا… مدیرعامل الون ماسک سه شنبه شب به توییتر رفت تا بگوید این خودروساز “برای مجوز نرم افزار و تأمین نیرو و باتری برای سایر خودروسازان” باز است. موسک افزود که این حتی شامل Autopilot ، نرم افزار پیشرفته راهنمایی درایور است که تسلا ارائه می دهد تا کنترل کروز هوشمند را در تعدادی از سناریوهای مختلف رانندگی ارائه دهد. هیچ سخنی در مورد گاز گرفتن شرکت ها وجود ندارد.

ADA و تحرک

تصویر سازی از گروهی از افراد با انواع ناتوانی که تشویق می کنند

اعتبار تصویر: iStock / تصاویر گتی

قانون آمریکایی های دارای معلولیت در سال 1990 ، راه را برای چندین دهه افزایش تدریجی در نحوه استقرار ساختمان ها ، مشاغل و قوانین برای افراد با طیف گسترده ای از ناتوانی ها فراهم کرد. همانطور که خبرنگار دوین کولدوی خاطرنشان می کند ، تأثیر این قانون بر فناوری بسیار عمیق بوده است.

هنوز هم وجود دارد تعداد زیادی کار برای انجام من به همه شما مهندسان خودرو ، طراحان و بنیانگذاران مستقل نگاه می کنم.

در اینجا چند داستان وجود دارد که تأثیر ADA را نشان می دهد.

با نمای کلی Coldewey در ADA و tech شروع کنید. سپس به Streetsblog بروید ، که دوچرخه ها به عنوان وسایل کمکی برای تحرک نقش بازی می کنند. سرانجام ، این داستان را در مورد Fable ، استارتاپی قرار دهید که با ارائه آزمایش و کمک به توسعه از افراد معلول در صورت تقاضا ، طراحی جامع و معلولیت را آسانتر کند.

هفته آینده را ببینید.
منبع Tech Crunch