یک اشکال جدید در iOS در حال انجام دورهاست ، که چند روز پیش به لیست iOS 13.5 وصل شده است: از بارگیری برخی برنامه ها جلوگیری می کند ، نمایش پیام “این برنامه دیگر با شما به اشتراک گذاشته نمی شود. برای استفاده از آن ، باید خریداری کنید. آن را از فروشگاه App. ”
همانطور که توسط 9to5Mac و دیگران گزارش شده ، به نظر می رسد که این اشکال بر تعداد قابل توجهی از کاربران تأثیر می گذارد ، اگرچه مشخص نیست که چه بخشی از میلیون ها کاربر آیفون و آی پد در آنجا مشکلی را تجربه کرده اند.
در حالی که هنوز اپل به آنچه اتفاق می افتد اهمیت نمی دهد ، به نظر می رسد که مسئله در انتهای اپل است – احتمالاً تغییر در سرورهای iCloud باعث شده تا برخی از برنامه ها به صورت غیرمجاز پرچم گذاری شوند ، هرچند که این حدس و گمان در حال حاضر است.

توجه داشته باشید 20 شایعه دوربین

iOS 14 در راه است
انتخاب ما از بهترین بازی ها

در این صورت ، پوشش نقره به این صورت است که اپل باید بدون نیاز به به روزرسانی نرم افزاری دیگر ، کد مشکل ساز را برطرف کند. اگر اپل با اخباری مبنی بر رفع اشکال پاسخ دهد ، ما در اینجا به شما اطلاع می دهیم.
چه اشتباهی شده است – و چگونه آن را برطرف کنید
در این مرحله بعید به نظر می رسد که در دستگاه یا حساب iCloud خود مشکلی وجود داشته باشد ، اگر بدبختی را در دیدن پیام خطا در iPhone یا iPad خود داشته باشید. این تئوری که سرویس iCloud Family Sharing را مقصر می داند یکی از مسابقات است.
اگر اشکالی را در صفحه نمایش خود مشاهده کردید ، به نظر می رسد بهترین دوره عملی حذف و سپس نصب مجدد برنامه متخلف است. این کافی است تا اعتبار خود را دوباره بدست آورید و همه چیز را دوباره کار کنید.
با این حال ، با توجه به مشکلی که به ظاهر به طور تصادفی روی برنامه ها تأثیر می گذارد ، ناراحت کننده بزرگی است برای هر کسی که یکی از دستگاه های قابل حمل گران قیمت اپل را در اختیار دارد – بنابراین یک اصلاح زودتر از موعد مقدور است.
ماه آینده ما انتظار داریم همه برنامه هایی را که اپل برای iOS 14 برنامه ریزی می کند ، شنیده شود. امیدواریم که راه اندازی نسخه بعدی سیستم عامل موبایل اپل عاری از اشکالات و خطاها باشد.
در اینجا همه چیزهایی که باید در مورد به روزرسانی iOS 13.5 بدانید وجود دارد


منبع Tech Radar