سیب بنا به گزارش بلومبرگ ، بنا بر اعلام آمادگی برای راه اندازی بسته های جدید خدمات مشترک خود است. بسته های خدمات بسته بندی شده ، گفته می شود که به طور بالقوه “Apple One” نامیده می شوند ، شامل خدمات اپل از جمله Apple Music ، Apple Arcade ، Apple TV + ، Apple News + و iCloud در تعداد زیادی از پیشنهادات مختلف ، همه با یک هزینه پایین تر خواهد بود. از مشترک شدن در هر یک به صورت جداگانه.

بلومبرگ اظهار داشت که اینها می توانند از اوایل ماه اکتبر راه اندازی شوند ، این در حالی است که گفته می شود آیفون جدید به بازار عرضه می شود. گزینه های بسته بندی مختلف شامل یک پیشنهاد سطح ورودی با اپل موزیک و اپل تی وی + همراه با گزینه ارتقاء که اپلیکیشن اپل را اضافه می کند و دیگری که شامل اپل نیوز + نیز می شود. براساس این گزارش ، گزینه ای با قیمت بالاتر در ذخیره سازی اضافی iCloud نیز به همراه خواهد داشت ، اگرچه بلومبرگ همچنین ادعا می کند که این ترتیب ها و برنامه ها هنوز هم می توانند قبل از شروع تغییر کنند.

در حالی که قیمت گذاری نهایی در گزارش گنجانده نشده است ، می گوید هدف از این کار صرفه جویی مشترکان بین 2 تا 5 دلار در هر ماه بسته به نوع ، در مقابل هزینه استاندارد مشترک شدن در آن سرویس ها در حال حاضر است. همه اشتراک ها همچنین با سیستم اشتراک گذاری خانواده موجود اپل کار می کنند ، به این معنی که حداکثر شش عضو یک خانواده مجزا می توانند از طریق زیرساخت کالاهای دیجیتالی خانواده مشترک اپل دسترسی داشته باشند.

همچنین گفته می شود اپل قصد دارد استراتژی خود را در زمینه اشتراک مشترکان رایگان در سرویس های خود با خرید سخت افزار جدید ادامه دهد – تاکتیکی که سال گذشته با معرفی Apple TV + به کار برد ، که آن را به مدت یک سال بصورت رایگان به مشتریانی که اخیراً خریداری کرده اند ، عرضه کرده است. سخت افزار اپل.

بسته های اشتراکی در خدمات حرکتی است که بسیاری از ناظران اپل از زمانی که اپل شروع به سرمایه گذاری جدی تر در گزینه های خدمات خود کرده است ، خواستار آن هستند. این استراتژی بسیار حساس است ، به ویژه از نظر کمک به اپل در افزایش پذیرش خدمات خود که لزوماً به اندازه برخی دیگر محبوب نیستند. همچنین راهی برای این شرکت فراهم می کند تا بتواند تجارت گسترده ای را با درآمد پایدارتر و پایدارتر شبیه به چیزی مانند آمازون ایجاد کند. Prime که از لحاظ عملکرد مالی آن یک داستان موفقیت آمیز معمولی برای آمازون است.


منبع Tech Crunch