دیروز شنیدیم که سامسونگ گلکسی S21 (که به عنوان گلکسی S30 شناخته می شود) ممکن است از اوایل ژانویه وارد بازار شود. امروز ، ما یک نشت دیگر برای گزارش داریم: اولین تصاویر نشان می دهد تلفن چه شکلی است.
این ارائه ها با حسن نیت ارائه می شود از خبرچین فصلیOnLeaks ، که تصاویر مختلفی را منتشر می کند که تلفن های آینده را از همه زوایا نشان می دهد (در زیر تعبیه شده است). با توجه به سابقه منبع ، این تصاویر باید کاملاً دقیق باشند.
خواهید دید که از نظر دوربین عقب تغییر بزرگی در طراحی ایجاد شده است ، به نظر می رسد واحد دوربین دور گوشه بالای دستگاه پیچیده شده است. اولین برداشت ما بسیار مثبت است ، اما مسلماً مسافت پیموده شده شما ممکن است متفاوت باشد.

نمی توانید بازی های Oculus Go را در Oculus Quest 2 انجام دهید
گلکسی S21 باید با یک شارژر همراه باشد
نگاهی به آینده تمرینات خانگی انداخته ایم

طراحی جدید در واقع مانند آنچه در دوربین های عقب Galaxy S20 و Note 20 دیدیم ، همه در گوشه بالا سمت چپ در پشت گوشی ها قرار گرفته اند. مسلماً چیزی کمی متفاوت است.

تصویر 1 از 3
(اعتبار تصویر:OnLeaks)

تصویر 2 از 3
(اعتبار تصویر:OnLeaks)

تصویر 3 از 3
(اعتبار تصویر:OnLeaks)

در قسمت جلویی به نظر نمی رسد که از لحاظ زیبایی گوشی تغییر زیادی کرده باشد – همچنان که در گلکسی S20 و Note 20 شاهد بودیم ، دوربین سوراخ سوراخ در قسمت مرکزی بالای صفحه نمایش وجود دارد.
نمایشگر جلو گفته می شود “تقریبا” 6.2 اینچ گوشه به گوشه است ، در حالی که ابعاد کلی آن 151.7 میلی متر x 71.2 میلی متر x 7.9 میلی متر (5.9 اینچ x 2.8 اینچ x 0.31 اینچ) است. بدنه دوربین بدیهی است که 1.1 میلی متر یا 0.04 اینچ اضافی اضافه می کند.
همچنین از همان منبع: ظاهراً عرضه ژانویه اتفاق می افتد ، که یک ماه زودتر از آن است که سامسونگ به طور معمول گوشی های سری Galaxy S خود را راه اندازی کند. شاید این شرکت می خواهد در سال 2021 شروع به کار در رقبا کند.
با توجه به آنچه که تاکنون شنیده ایم ، به نظر می رسد که سامسونگ به جای پیروی از جهش 10 رقمی که بین گلکسی S10 و Galaxy S20 رخ داده ، به دنبال نامگذاری Galaxy S21 باشد.
در اینجا همه آنچه تاکنون در مورد Samsung Galaxy S21 می دانیم آورده شده است
از طریق پلیس آندروید


منبع Tech Radar