1000 نمونه اول VW Amarok 580 تقریباً مورد استفاده قرار می گیرد ، با فروشندگان عمده ساخت اول.

یک صف منظم برای نسخه ویژه Volkswagen Amarok W580 در حال شکل گیری است.
این مدل محلی تولید شده – مشارکت با فولکس واگن استرالیا و گروه خودروسازی واکینشاو ، که قبلاً شرکت اصلی هولدن خودروهای ویژه بود – از آوریل 2021 در نمایشگاه های محلی برگزار می شود.
اگرچه قیمت هنوز اعلام نشده است ، فولکس واگن استرالیا می گوید که در کمتر از یک هفته بیش از 1500 فروش فروش از طریق وب سایت خود دریافت کرده است – و فروشندگان دست خود را برای 950 از 1000 ساخته شده اول گذاشته اند.
تعدادی از سپرده های مشتری قبلاً دریافت شده است ، با این حال شرکت از معرفی دقیقاً تعداد آنها خودداری کرد.

فولکس واگن استرالیا هنوز قیمت و مشخصات نهایی را اعلام نکرده است ، با این حال به فروشندگان توصیه شده است که دو درجه مدل وجود دارد ، یکی با قیمت 72000 دلار و دیگری با حدود 80،000 دلار.
اگرچه فولکس واگن Amarok W580 به دلیل زمان و هزینه دور جدید آزمایش گازهای گلخانه ای ، هیچ قدرت و گشتاور اضافی (190 کیلووات یا 200 کیلووات در فشار بیش از حد و 580 نیوتن متر بر متر) ندارد ، یک سیستم تعلیق و تایر تعویض شده سطح جدیدی از قدرت را نوید می دهد.
مدیر بازاریابی و تولید ملی بخش خودروهای تجاری فولکس واگن استرالیا ، نیک رید گفت: “از دید ما شگفت آور بود ، بازخورد مثبت زیادی داشت. راه اندازی هفته قبل از باتورست نیز س Walkالات زیادی درباره آخر هفته والکینشاو در کوه وجود داشت. ”
آقای رید گفت عمده 1000 اتومبیل اولیه ساخته شده در سال 2021 به نمایندگی ها اختصاص یافته است.

آقای رید گفت: “فروشندگان ما به ما می گویند که پرس و جوهای زیادی وجود دارد و برخی از آنها قبلاً با نگه داشتن سپرده سفارش داده اند.”
این مسابقه برای 30 دوره اول که فقط بصورت آنلاین قابل سفارش است نیز در جریان است اما با تیم Walkinshaw Andretti United V8 Supercars یک مسابقه را تجربه کنید.
اگرچه VW می گوید تاکنون کل سفارشات دریافتی نمایندگی ها را جبران نکرده است ، این درگاه آنلاین با اعلام تاریخ دقیق از اوایل دسامبر فعال خواهد شد.
“در حال حاضر برای 30 نفر اول کمی درگیری وجود دارد ، اما اگر مشتریانی که قبلاً سپرده گذاری کرده اند نیز به صورت آنلاین درخواست دهند ، البته بعداً می توانند سپرده فروشنده را به سمت همان ماشین قرار دهند.”

آخرین باری که فولکس واگن استرالیا اتومبیلی را به صورت آنلاین فروخت – وانت مخصوص کمپرسانی VW California – 30 نمونه اول در 9 ساعت فروخته شد.


منبع : Car Advice