سامسونگ Galaxy Watch 3 تنها چند روزی است که از بازار خارج نشده است ، اما این اولین نسخه بروزرسانی نرم افزار خود را دریافت کرده است – و یکی از مهمترین آنهاست ، و اضافه کردن ویژگی های اصلی در مورد چگونگی اندازه گیری تناسب اندام بدن و کیفیت خواب شما.
همانطور که توسط SamMobile مشاهده شد ، این بروزرسانی در اندازه 80MB وزن دارد. اگر از گرفتن Galaxy Watch 3 خسته شده اید زیرا برخی از ویژگی ها به زودی به زودی می آیند ، اطمینان می دهد که اولین دسته از به روزرسانی ها در اینجا هستند.
نظارت بر اکسیژن خون یکی از ویژگی هایی است که اکنون در گلکسی ساعت 3 از آن پشتیبانی می شود و به شما این امکان را می دهد تا دستگاه تنفسی شما با چه کارایی کار کند. این می تواند مشکلات بالقوه بهداشتی ، از جمله آپنه خواب را به وجود آورد.

تست Galaxy Note 20 Ultra

شایعات تاریخ انتشار آیفون 12
به دنبال Google Pixel 4a XL هستید

اندازه گیری VO2max نیز در این بروزرسانی گنجانده شده است – این به این ترتیب است که به میزان اکسیژن بدن شما در حین ورزش ردیابی می کند. این ویژگی برای کار کردن در محدودیت های آموزشی شما و اندازه گیری میزان آمادگی قلبی و عروقی بدن با گذشت زمان مفید است.
نمرات و تجزیه و تحلیل
سپس ویژگی Sleep Score وجود دارد که بالاتر و بالاتر از عملکردهای ردیابی خواب معمولی است. هر روز صبح در ساعت ظاهر می شود تا به شما بگوید از نظر چرخه خواب عمیق و چرخه REM چقدر خوابیدید.
سرانجام ، این به روزرسانی همچنین تجزیه و تحلیل پیشرفته تر در حال اجرا را به Galaxy Watch 3 اضافه می کند ، که به شما امکان می دهد تا عمق بیشتری برای آمارهای مربوط به عملکرد خود حفر کنید و پیشنهادهایی را برای مکانهایی که می توانید پیشرفت کنید ، ارائه می دهد.
ما هنوز منتظر هستیم تا ویژگی ECG یا الکتروکاردیوگرام از بین برود – این می تواند هشداری زودهنگام در مورد بی نظمی های قلبی احتمالی به شما بدهد ، اما در حال حاضر فقط در کره جنوبی موجود است. این هفته تصویب مقررات برای عملکرد این کشور در ایالات متحده داده شد ، بنابراین امیدوارم یک نسخه جدید نرم افزار خیلی دور از دسترس نباشد.
صحبت از به روزرسانی های نظارتی ، همه این ویژگی ها در کلیه بازارهایی که گلکسی ساعت 3 در آن به فروش می رسد ، در دسترس نیست ، دلیل این اختلافات در قوانین بهداشتی و درمانی هر استان است. هم اکنون در الجزایر ، آنگولا ، کانادا ، فرانسه ، ایران ، ژاپن ، لیبی ، آفریقای جنوبی یا تایلند نمی توان به اکسیژن خون دسترسی داشت.
Samsung Galaxy Watch 3 vs Apple Watch 5


منبع Tech Radar