برای دومین بار در 24 ساعت ، سونی امید طرفداران PSVR را که امیدوار به تجربه های جدید VR در کنسول PS5 هستند ، شکسته است.

سونی پس از اینکه حداقل دو سال از PSVR 2 فاصله دارد ، اکنون تأیید کرده است که نسخه های VR آینده برای Hitman 3 و No Man’s Sky فقط در صورت خرید و بازی نسخه PS4 بازی ها در دسترس خواهد بود.
یک نماینده سونی در گفتگو با UploadVR گفت که PSVR در PS5 فقط با گذشته سازگار است و “ما عناوین PS5 را برای PS VR اعلام نکرده ایم.”

بهترین بازی های PlayStation VR 2020: بازی های PSVR که باید بازی کنید
به روزرسانی No Man’s Sky Origins 3.0 مجدداً راه اندازی شده و جهان را در مقیاس حماسی گسترش می دهد
ثبت اختراع نشان می دهد Sony PSVR 2 می تواند ردیابی چشم داشته باشد

قبل از هر کس دیگری بهترین معاملات PlayStation 5 را دریافت کنید!

ما به محض دسترسی جزئیات پیش از سفارش و بهترین معاملات PlayStation 5 را برای شما ارسال خواهیم کرد.

به من یادآوری کن

جزئیات سایر محصولات مرتبط از Techradar و سایر مارک های Future را برای من ارسال کنید.

جزئیات سایر محصولات مرتبط با اشخاص ثالث را برای من ارسال کنید.

هیچ اسپمی نیست ، قول می دهیم. در هر زمان می توانید اشتراک خود را لغو کنید و ما هرگز بدون اجازه شما جزئیات شما را به اشتراک نمی گذاریم.

سونی در حال حاضر یک آداپتور رایگان در اختیار شما قرار می دهد که طبق صفحه س Sonyالات متداول سونی ، “اجازه استفاده از PlayStation VR را هنگام بازی کردن بازی های پشتیبانی شده PS4 در کنسول PS5 می دهد”. هیچ اشاره ای به انجام بازی های PS5 VR روی کنسول نمی کند. بدیهی است که به زودی هیچ یک از انحصاری های PS5 آینده نسخه PSVR را دریافت نخواهند کرد.
می دانیم که Hitman 3’s IO تعاملی قصد دارد در صورت خرید دیجیتالی نسخه PS4 ، به گیمرها نسخه PS5 رایگان را ارتقا دهد و Hello Games اخیراً همین پیشنهاد را برای No Man’s Sky اعلام کرده است.

با این حال ، در این مورد ، ما تعجب می کنیم که آیا توسعه دهندگان به خریداران PS5 نیز یک رتبه بندی رایگان به PS4 ارائه می دهند ، بنابراین آنها می توانند حالت VR را امتحان کنند. دارندگان PSVR ممکن است بخواهند نسخه آخر نسل این بازی ها را خریداری کنند ، حتی اگر فقط PS5 را در اختیار داشته باشند ، فقط برای اطمینان از دسترسی به هر دو درگاه بازی.

(اعتبار تصویر: Sony / LetsGoDigital) آینده Playstation VR
گفته می شود که سونی در حال استخدام مهندسین PSVR 2 است و ما اخیراً یک حق ثبت اختراع را مشاهده کردیم که کنترل کننده های حرکتی احتمالی جدید PSVR را نشان می دهد. بنابراین واضح است که این شرکت در تلاش برای جانشینی VR کار می کند ، حتی اگر سالها از تحقق آن بگذرد.
تا زمانی که این شرکت تولید این هدست جدید را به پایان نرساند ، به وضوح نمی خواهد آب را گل آلود کند و به دارندگان فعلی PSVR اجازه دهد از تجربه های نسل بعدی PS5 VR لذت ببرند – تا زمانی که ابتدا یک هدست VR جدید خریداری نکنند.
این خبر ناامید کننده س .الات جدیدی را به وجود می آورد. شایعه دیگری که اخیراً منتشر شده حاکی از آن است که Resident Evil 8: Village مانند نسخه قبلی خود دارای نسخه PSVR است. با این حال ، ما هیچ خبری از این که Capcom قصد دارد Resident Evil 8 را با PS4 سازگار کند ، نشنیده ایم. آیا این بدان معنی است که کپکام یک درگاه PS4 مخصوص PSVR خواهد ساخت ، صبر کنید تا PSVR 2 برای فروش درگاه خود راه اندازی شود ، یا این شایعه دروغ است؟
باید منتظر بمانیم تا در ماه های آینده اطلاعات بیشتری کسب کنیم.
حق ثبت اختراع PS5 به روشی جدید برای تعامل با PSVR 2 اشاره می کند


منبع Tech Radar