جلسات TC: فضا در تاریخ 16 و 17 دسامبر رخ می دهد – اولین رویداد فضایی اختصاص داده شده ما. این یک کنفرانس زنده و مجازی دو روزه است که در آن مهمترین افراد صنعت فضایی اعم از دولتی ، خصوصی و دفاعی شرکت می کنند.

ما از میزبانی ناسا بسیار خوشحال هستیم مدیر جیم بریدنستین ، آزمایشگاه موشک مدیر عامل و بنیانگذار پیتر بک ، ژنرال جی ریموند ، رئیس عملیات فضایی نیروی فضایی ایالات متحده ، جانشین لاکهید مارتین و رئیس برنامه های فضای مدنی لیزا کالاهان و خیلی بیشتر. علاوه بر محل حریق و بحث های میزگرد در مرحله مجازی ، این رویداد همچنین شامل شبکه ، ارائه های راه اندازی شده و فرصت ارتباط با شرکت کنندگان از سراسر جهان است.

در زیر دستور کار رسمی نشستهای TC: Space را مشاهده خواهید کرد. این دو روز است که بسته بندی شده است ، اما ما شگفتی های دیگری نیز در انتظار شما هستیم ، بنابراین برای سخنرانان و جلسات عالی دیگری که اضافه می کنیم ، مراقب دستور کار هفته های آینده باشید.

اگر می خواهید بخشی از این رویداد باشید ، می توانید بلیط خود را بدست آورید تا دسترسی انحصاری برای تماشای این جلسات به صورت زنده (با دسترسی به ویدیوی درخواستی) ، شبکه ای با مبتکران در حال تغییر صنعت فضایی ، کشف داغترین شرکت های در مراحل اولیه ، بیاموزید که چگونه برای شرکت فضایی خود کمک هزینه دریافت کنید ، استعداد خود را استخدام کنید یا حتی با بلیط زود پرنده فقط با 125 دلار شغل پیدا کنید. و ما برای گروه ها ، دانشجویان ، کارمندان فعال ارتش / دولت و بنیان گذاران استارت آپ فضایی در مراحل اولیه تخفیف داریم که می توانند به استارت آپ خود بیشتر دیده شوند.

دستور جلسه

چهارشنبه ، 16 دسامبر

سنگ سیارک ها و فرودهای ماه با لیزا کالاهان (فضای لاکهید مارتین)

از روبات هایی که از سطح سیارک های در حال حرکت کهکشان جمع می شوند ، تا آماده شدن برای بازگشت انسان به سطح ماه ، همه جنبه های اکتشاف علمی و مدنی منظومه شمسی را پوشش خواهیم داد.

از بازگشت Space Space به بازده مالی – یک میز سرمایه گذار با کریس بوشوایزن (DCVC) ، مایک کولت (Promus Ventures) و Tess Hatch (شرکای Bessemer Venture Partners).

برخی از سرمایه گذاران بیشتر وقت خود را صرف جستجوی ستاره ها برای فرصت بعدی سرمایه گذاری خطرپذیر می کنند. این یک بازار بر خلاف بازارهای دیگر است ، اما آیا این موضوع ریاضیات سرمایه گذاری مبتنی بر سهام را تغییر می دهد؟

ایجاد یک تجارت با نگاه به پایین زمین با پیام بانازاده (Capella Space) ، Peter Platzer (Spire Global) و رافال مودروسکی (ICEYE)

اینکه چگونه رصد زمین یکی از پول سازان واقعی در رده فضایی است و آنچه در پیش رو این صنعت است.

شکست شبکه

با بستر مجازی ما ، شرکت کنندگان می توانند از طریق گپ ویدیویی به شبکه بپردازند و به افراد این فرصت را می دهند تا ارتباطات معنی داری برقرار کنند. CrunchMatch ، محصول تطبیق الگوریتمی ما ، برای اطمینان از ملاقات شما با افراد مناسب در نمایشگاه و همچنین مطابقت تصادفی برای شرکت کنندگانی که احساس ماجراجویی بیشتری دارند ، در دسترس خواهد بود.

Sourcing Tech برای ایمن سازی فضا با سپهبد جان تامپسون (نیروی فضایی ایالات متحده)

ستوان جنرال تامپسون مسئول پرورش یک اکوسیستم از استارت آپ های فضایی غیر سنتی و آینده خریدهای نیروی فضایی است که همگی هدف نهایی حفاظت از عوام جهانی است. وی در مورد آنچه ایالات متحده در مشارکت های نوپا و فن آوری نوظهور به دنبال آن است و نحوه کار با این شرکت های جوان صحبت خواهد کرد.

راه اندازی یک استارتاپ راه اندازی شده با تیم الیس (Relativity Space) و کریس کمپ (Astra)

تجارت پر رونق است ، اما علاوه بر SpaceX و Rocket Lab ، کسی به اندازه کافی برای سرمایه گذاری واقعی در زمینه راه اندازی فضاهای جدید وجود ندارد. ما با بنیانگذاران شرکت هایی که امیدوارند در ردیف بعدی باشند صحبت خواهیم کرد.

با کارآفرینی به ماه ، مریخ و فراتر از آن با جیمز بریدنستین (ناسا)

ناسا برای ماندن به ماه برمی گردد – این بار برای ماندن. این آژانس با مدیریت Bridenstine ، که به ما می پیوندد تا در مورد چگونگی این بار شرکای خصوصی خود ، از جمله بسیاری از شرکت های نوپا ، با ما صحبت کند ، پیشرفت فوق العاده ای در جهت رسیدن به این هدف داشته است.

پنجشنبه ، 17 دسامبر

مشارکت عمومی و خصوصی در حوزه دفاع فضایی با ژنرال جی ریموند (نیروی فضایی ایالات متحده)

از رئیس نیروی فضایی ایالات متحده بفهمید که برای تأمین یک منطقه کاملاً جدید برای جنگ ، چه کاری لازم است و اینکه جدیدترین شاخه ارتش ایالات متحده برای تحقق این امر به دنبال صنعت خصوصی است.

تیاو میز TechCrunch

با ما در TechCrunch Desk همراه باشید تا از آنچه در سراسر نمایشگاه از دست داده اید و پیش نمایش آنچه در آینده است ، مطلع شوید.

از ایده تا مدار با پیتر بک (آزمایشگاه موشک)

Rocket Lab به سرعت به یکی از پرطرفدارترین ارائه دهندگان پرتاب در جهان تبدیل شده است. بنیانگذار و مدیر عامل شرکت پیتر بک در مورد رویکرد این شرکت برای ایجاد فضای دسترسی بیشتر ، از ارزان تر ، پرتاب سریعتر تا سیستم عامل جدید ماهواره خود ، صحبت خواهد کرد.

Bridging Today and Tomorrow’s Tech با Meagan Crawford (SpaceFund) و J. Christopher Moran (Lockheed Martin Ventures)

وجوه VC شرکتی منبع اصلی سرمایه گذاری برای استارت آپ های فضایی است ، تا حدی به این دلیل که آنها غالباً شامل مشارکت هایی هستند که به درآمدزایی نیز کمک می کنند ، و به این دلیل که آنها از زمان بندی مربوط به آن آگاهی دارند. ما در مورد چگونگی انطباق آنها با سرمایه گذاری استاندارد تر برای تأمین انرژی اکوسیستم صحبت خواهیم کرد.

چگونه می توان نیروی هوایی را با ویل روپر (نیروی هوایی ایالات متحده) برای خرید کالاهای خود جلب کرد

ما در مورد بهترین راه ها برای درک نیازهای نیروی هوایی و نحوه فروش آن به آنها صحبت خواهیم کرد.

کنترل زمین تا سرگرد تام با جان گدمارک (Astranis) ، بن لونگمیر (فن آوری های Swarm) و مینا میتری (ارتباطات کپلر)

اتصال داده ها و ارتباطات کلیدی در کسب درآمد از فضای تجاری و برنامه های استراتژیک برای اکتشاف و توسعه بیشتر فضا هستند. از بازیگران اصلی در مورد وضعیت بازی در صنعت بشنوید.

در فضا ، هیچ کس نمی تواند روغن شما را تغییر دهد – با این وجود با دانیل فابر (Orbit Fab) و رون لوپز (Astroscale)

هنگامی که یک فضاپیما در مدار قرار می گیرد ، خود به خود است – اما اگر بتوان آن را سوخت ، تعمیر ، مرمت و در صورت لزوم بازنشسته کرد چه؟ بنیانگذار OrbitFab ، دانیل فابر و Astroscale رئیس جمهور آمریكا ، ران لوپز ، در مورد اینكه چگونه عملیات در فضا می تواند مدلهای مهندسی و مشاغل امروز را متوقف كند ، بحث خواهد كرد.

اگر علاقه مند به یک فرصت سخنرانی با حمایت مالی هستید تا با این سخنرانان خارق العاده به صحنه بپیوندید ، با ما در اینجا تماس بگیرید تا با کسی از تیم فروش ما صحبت کنید!منبع Tech Crunch