آن قدر قوی باش تا هر روز با زندگی روبرو شوی

دکوراسیون و خانه داری

اصول چیدمان میز کار


امروزه اکثر شغل‌ها طوری هستند که مجبور هستید چندین ساعت پشت میز بنشینید، برای اینکه نشستن پشت میز برای ساعات طولانی برایتان خسته کننده نباشد و بتوانید با انرژی کارهایتان را انجام دهید باید به نحوه طراحی و چیدمان میز کار بیشتر اهمیت بدهید. چیدمان میز کار اگر درست و اصولی باشد باعث میشود شما با روحیه بهتر و در تایم کمتر کارهایتان را تمام کنید.

اگر اصول چیدمان میز کار را نمیدانید این مطلب را از دست ندهید.

اصول چیدمان میز کار

سیم‌ها را ساماندهی کنید، سیم‌ها جزو مواردی هستند که حسابی میز را شلوغ و به هم ریخته نشان میدهند، باید آن‌ها را کاملا با سلیقه یک قسمت جمع کنید طوری که در دید نباشند.

فقط وسایل ضروری و پرکاربرد را روی میز قرار دهید و سعی کنید میز را خیلی شلوغ نکنید، تا جایی که امکان دارد میز را خلوت و ساده نگه دارید.

از وجود گل‌ها و گیاهان روی میز کارتان غافل نشوید، گیاهان کوچکی همچون کاکتوس‌های زیبا برای روی میز کار عالی هستند. هم جنبه زیبایی دارند و هم روحیه تان را تقویت میکنند.

اصول چیدمان میز کار

یکی از وسایل ضروری برای روی میز کار دفترچه یادداشت‌های کوچک و یا برچسب‌های رنگی هستند که کار‌های روزانه تان را داخل آن‌ها یادداشت کنید.

به تمیزی میز کارتان بسیار اهمیت دهید، هر روز بعد از اتمام کار میزتان را دستمال بکشید، زیرا میز‌های گرد و خاک گرفته انرژی منفی تولید میکنند.

میز کار شما اگر نزدیک پنجره باشد خیلی خوب است میتوانید در فصل تابستان از نور خورشید استفاده کنید و در بهار هوای خنک را راهی اتاق کارتان کنید.

 

اصول چیدمان میز کار

 

منبع:نمناکپارسینه

پست های مرتبط
دکوراسیون و خانه داری

برای نگه داری آبلیمو چکار کنیم؟

دکوراسیون و خانه داری

طرز تهیه کمپوت گیلاس بدون مواد نا سالم در کمتر از یک‌ربع

دکوراسیون و خانه داری

آموزش دکوپاژ روی انواع سطوح و گوشه کنار خانه

دکوراسیون و خانه داری

۵ نکته برای پختن فوق العاده سالم تخم مرغ