سلام و به بازگشت به حقوق صاحبان سهام ، پادکست سرمایه گذار TechCrunch با محوریت سرمایه ، جایی که شماره ها را در پشت عناوین باز می کنیم ، خوش آمدید. نمایش این هفته از برنامه نویسی که به طور منظم برنامه ریزی شده بود ، فاصله گرفت. میزبان مشترک ما الکس ویلهلم، که معمولاً ما را از طریق نمایش هدایت می کند ، در تعطیلات سزاوار بود ، بنابراین دنی کریچتون و ناتاشا ماسکارنهاس سلطنت را در دست گرفت و از سرمایه گذاری Floodgate Capital دعوت کرد آیریس چوی برای پیوستن به سرگرمی. این چهارمین بار است که چوکی در پادکست حضور دارد ، که او را به طور رسمی می توانیم هنوز مهمان ترین مهمان ما باشیم (در صورتی که سرمایه گذار برجسته به یک نقطه گلوله در صفحه بیوگرافی خود نیاز داشته باشد).

این حوض این هفته دارای خراش ، دور دانه و یک دوره جنگ راه اندازی Startup است.

این چیزی است که ما از طریق آنها جویدیم:

  • LeverEdge بودجه بذر را افزایش داد تا شما و دوستانتان تخفیف حجمی در وام های دانشجویی کسب کنید. Fintech سالهاست که در حال رونق گرفتن است ، و شرکتهای نوپا غالباً در وهلای دردناک وام دانشجویی جمع می شوند. با این حال این راه اندازی هنوز هم توجه ما را به خود جلب کرده است و ارتباطی با انتخاب خود برای استفاده از قدرت چانه زنی جمعی به عنوان modus operandi آن دارد.
  • Stackin ‘12.6 میلیون دلار سری B را افزایش می دهد برای یک سرویس پیام رسانی متنی که هزاران سال به نکات پول و در نهایت سایر برنامه های fintech متصل می شود. طبق گفته مدیرعامل اسکات گریمز ، استاكین می خواهد “لوله هایی باشد كه افراد را به دور فن آوری پیشرفته منتقل می كند.” اگر جهان به یک بازارچه نرم افزار fintech نیاز دارد و چگونه کاربران جوان را هدف قرار می دهد ، متوجه می شویم.
  • D-ID ، یک دوره ابتدایی Battlefield Battlefield ، به صورت دیجیتالی چهره ها را در فیلم ها و تصاویر ثابت شناسایی کرده و فقط 13.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است. همه ما از نگرانی های مربوط به حریم خصوصی خود نگران هستیم ، بنابراین اخبار بودجه تغییر طراوت در سرعت از عناوین معمول ما در اطراف نظارت بود. در حال حاضر این شرکت فقط باید یک مورد استفاده موفق را فراتر از خوبی ها در قلب مردم بیابد.
  • ByteDance ، شرکت مادر چینی که صاحب TikTok است ، مورد اصابت قرار گرفت سود خالص سال گذشته 3 میلیارد دلار ، گزارش بلومبرگ. TikTok همچنین اخیراً کوین مایر ، مدیر اجرایی سابق دیزنی را به دلیل مدیرعامل خود معترض کرد. همانطور که انتظار دارید ، این مکالمه جالب درباره حریم خصوصی و پهنای باند ساخته شده است. ما حتی از چوی خواسته ایم تا توییت اخیر دونالد جی ترامپ را تهدید به تنظیم شرکت های رسانه های اجتماعی کند ، زیرا Floodgate سرمایه گذار اولیه فرشته در توییتر بود.
  • ما با یک میز گرد انواع مختلفی درمورد اینکه چگونه آینده کار در دنیای جدید ما ظاهر خواهد شد ، احساس می کنیم ، از پردیس های دانشگاهی گرفته تا دفاتر. ما به آسیب پذیری ناشی از بزرگنمایی در زوم ، حماقت روزافزون “مانلز” ، و اینکه چگونه استعدادهای فنی ممکن است به شهرهای کوچکتر سرایت کند ، دسترسی پیدا می کنیم ، اما سرمایه گذاران هنوز اینطور نیستند.

و این نمایش بود! با تشکر از تولید کننده ما کریس گیتس برای کمک به ما در کنار هم قرار دادن اینها ، از همه شما بخاطر اینکه در این قسمت عجیب و غریب گوش فرا داده اید ، سپاسگزارم و از Iris Choi برای همیشه چشم انداز تازه و صادقانه تشکر می کنم. هفته بعد صحبت کنید.
منبع Tech Crunch