یک استراتژی عالی comms pro باید اولین سرمایه گذاری بازاریابی شما باشد.

بدون پیام های واضح، مختصر و قانع کننده، کسب و کار شما اکثریت تاثیر خود را از دست می دهد. مطبوعات و تحلیلگران را فراموش کنید – اگر ارزش پیشنهادی شما به درستی تعیین نشده باشد ، برای به دست آوردن مشتریان یا سرمایه گذاران مشکل خواهید داشت. حتی اگر برای افزودن تمام وقت به کسی خیلی زود است ، از شخصی که دارای سابقه ای است که با سن شما مطابقت دارد کمک بگیرید.

فرآیندهای پیام رسانی/موقعیت یابی اولیه و طراحی اولیه محصول نباید کاملاً مجزا تلقی شوند. اجازه دادن به این جلسات پیام رسانی برای افشای کاستی ها یا کشف پتانسیل های جدید به شما کمک می کند تا اطمینان حاصل کنید که تمام تلاش های بازاریابی آینده شما ریشه در حقیقت و دقت دارد.

اگر یک تیم comms قوی تشکیل داده باشید، آنها یک استراتژی و یک برنامه دارند. می توانید به آنها کمک کنید تا آن برنامه را به صورت تدریجی اجرا کنند ، اما می توانید پیشرفت آن را در یک چشم بر هم زدن لغو کنید.

هنگامی که زمان اضافه کردن یک شخص تمام وقت به تیم خود فرا می رسد، به جای یک مدیر به دنبال یک شریک استراتژیک باشید. فردی را استخدام کنید که تجارت شما را درک کند، نه فقط او. اگرچه آنها یک سخنگوی نیستند، اما اغلب اولین نماینده شرکت شما هستند که خبرنگاران، تحلیلگران و تأثیرگذاران با آنها تعامل خواهند داشت.

آنها باید بتوانند در مورد محصول و صنعت شما و همچنین هر کسی در تیم فروش شما بحث کنند. اگر به نظر سخت می رسد، دلیل دیگری برای سرمایه گذاری مناسب در این نقش است.

روابط رسانه ای قطعه کوچکی از پازل است

بسیاری از مردم با ارتباطات و روابط عمومی به گونه ای رفتار می کنند که گویی قابل تعویض هستند در حالی که دومی در واقع درصد کمی از ارتباط اول است. روابط سنتی رسانه‌ای نسبت به یک دهه پیش اهمیت بسیار کمتری دارد.

تعداد روزنامه نگاران تجاری شاغل در جهان هر روز کاهش می یابد، در حالی که تعداد نشریاتی که محتوای پولی و مشارکتی را می پذیرند، افزایش می یابد. خبرنگاری که امروز باید با او ملاقات کنید، ممکن است فردا برای یکی از رقبای شما روابط عمومی برقرار کند.

آنهایی که مانده اند نازک کشیده شده اند. آنها حتی پهنای باندی برای پوشش هر چیزی که نیاز دارند را ندارند. روزهایی که یک خبر تجاری مطمئن در مطبوعات یا پوشش تجاری تضمین شده پیرامون راه اندازی محصول وجود داشت، مدت هاست گذشته است.

به TechCrunch کمک کنید تا بهترین بازاریابان رشد را برای استارتاپ ها پیدا کند.

در این نظرسنجی سریع یک توصیه ارائه کنید و ما نتایج را با همه به اشتراک خواهیم گذاشت.

همه شرکت‌های فناوری فکر می‌کنند که دارند کاری منحصر به فرد و باورنکردنی انجام می‌دهند و بسیاری نیز چنین هستند. اما مهم نیست که چه کاری انجام می‌دهید، همیشه کسی وجود دارد که می‌تواند شما را از چرخه اخبار خارج کند.

راهی برای اندازه گیری خروجی برنامه ارتباطی خود بیش از تعداد مقالات قرار داده شده بیابید. این ذکرها اگر با پیام شما همسو نباشند بی معنی هستند. روابط و خلاقیت کلید حضور قوی رسانه ای در چشم انداز امروز است. به همان دلیلی که برای پوشش همه چیز وقت ندارند، خبرنگاران باید به شبکه ای از افرادی که به آنها اعتماد دارند تکیه کنند تا آنچه مهم است را به آنها بگویند.
منبع Tech Crunch