در حالی که سرمایه گذاران خرده فروشی با خیال راحت تری در خرید ارزهای رمزپایه ای مانند بیت کوین و اتریوم در سال 2021 کار می کنند ، دنیای برنامه های غیرمتمرکز هنوز هم کارهای زیادی برای انجام کار در زمینه استفاده از پایگاه اصلی کاربران دارند.

Phantom بخشی از کلاس جدید استارت آپ های رمزنگاری است که به دنبال ایجاد زیرساخت هایی هستند که برنامه های مبتنی بر بلاکچین را ساده سازی کرده و UX کاربر پسند تری را برای پیمایش در دنیای رمزنگاری فراهم می کند ، چیزی که می تواند کل فضا را برای مخاطبان غیر توسعه دهنده قابل دسترسی کند. کاربران می توانند کیف پول Phantom را برای تعامل با برنامه ها ، تعویض نشانه ها و جمع آوری NFT در مرورگرهای خود بارگیری کنند.

راه اندازی کیف پول رمزنگاری 9 میلیون دلار از سری A با هدایت Andreessen Horowitz (a16z) ، با شرکت Variant Fund ، Jump Capital ، DeFi Alliance ، Solana Foundation و Garry Tan ، شرکت کرده است. این دور ، که در اوایل تابستان امسال بسته شد ، در حالی انجام می شود که برخی از شرکت های سرمایه گذاری خطر پذیرای آینده رمزنگاری هستند حتی اگر نوسانات همچنان بازار گسترده تری را در بر بگیرد. ماه گذشته ، a16z صندوق رمزنگاری 2.2 میلیارد دلاری را اعلام کرد ، بزرگترین وسیله سرمایه گذاری خاص عمودی شرکت تاکنون.

تصویر از طریق Phantom

تیم بنیانگذار مدیر عامل شرکت براندون میلمن ، مدیر عامل شرکت کریس کالانی و مدیر عامل شرکت فرانچسکو آگوستی همه از راه اندازی 0x زیرساخت های رمزنگاری استفاده می کنند.

در حال حاضر ، Phantom در میان جامعه سولانا بیشتر شناخته شده است ، جایی که آن را به یک کیف پول اصلی برای برنامه های کاربردی در آن بلاکچین تبدیل کرده است. Millman به TechCrunch می گوید: هدف این شرکت تازه کار ارتباط با شبکه های بیشتر و بیشتر است ، در حال حاضر سازگاری با Ethereum را دنبال می کند و به دنبال پذیرفتن سایر بلاک چین ها است ، هدف این است که محصولی باشد که برای “دنیای چند زنجیره ای” ساخته شده است.

در کنار ایجاد پشتیبانی از شبکه های دیگر ، Phantom می خواهد مکانیزم های پیچیده تر DeFi را دقیقاً در کیف پول خود ایجاد کند ، به کاربران اجازه می دهد ارزهای رمزنگاری شده را در معرض خطر قرار دهند و نشانه های بیشتری را در داخل کیف پول جابجا کنند.

0x اجازه می دهد تا هر برنامه ای فهرست ارزهای رمزنگاری شده Craigs باشد

این شرکت تازه تأسیس می گوید که آنها حدود 40،000 کاربر از محصول موجود کیف پول خود دارند.

ایجاد حضور در بلاک چین محبوب Ethereum ، که در حال حاضر تعداد زیادی از ارائه دهندگان کیف پول محبوب دارد ، یک چالش خواهد بود ، اما چالش گسترده Phantom کمک به نژاد جدیدی از رابط کاربران رمزنگاری کنجکاو با شبکه ای از برنامه ها است که هنوز طولانی نیست راهی که باید در آن جریان اصلی جریان برقرار شود.

Millman می گوید: “کل فضا به نوعی در این گیر افتاده است که توسط توسعه دهندگان برای حالت دیگر توسعه دهندگان ساخته شده است.” “این میله به نوعی در آنجا گیر کرده است ، و هیچ کس واقعاً قدم نمی گذارد تا میله را بالاتر ببرد.”

آندرسن هوروویتز با سرمایه گذاری گسترده 2.2 میلیارد دلاری Crypto Fund III در برابر استارت آپ های بلاکچین سه برابر می شود


منبع Tech Crunch