معاملات آیفون 12 ممکن است باعث افتخار و خوشبختی اپل در سال جاری باشد اما این شرکت همان رفتار سال گذشته را با آن ندارد. بله ، سال گذشته می توانید یک آیفون براق و جدید بردارید و یک هدیه رایگان به شما تحویل دهید تا معامله را شیرین کنید.
به نظر می رسد امسال گوشی از نظر کیفیت به قدری پرش به جلو است که خود گویای این امر است. به نظر می رسد که اپل تصمیم گرفته است ایده هدیه رایگان آیفون 12 را رد کند.
اما بیشتر یا کمتر ، همانطور که به نظر می رسد امسال اتفاق افتاده است – اپل اصلاً زیاد درگیر تلفن نیست.
چه چیزی با آیفون 12 همراه است؟
آیفون 12 امسال در واقع یک قدم دورتر از هدایای رایگان است و حتی شامل برخی از لوازم جانبی که مدل قبلی آیفون در آن انداخته بود نیست.
طرفداران آیفون 12 با تلفن هوشمند براق و جدید خود امسال هدفون یا حتی یک بلوک شارژر در جعبه دریافت نخواهند کرد. به این ترتیب شما به سادگی یک کابل USB-C به لایتنینگ را به داخل پرتاب خواهید کرد.
شاید اپل مشخص کند که شما قبلاً یک نوع شارژر دروغگو داشته اید ، یا اینکه از طریق رایانه شارژ می کنید و ممکن است از قبل هدفون بی سیم داشته باشید. در هر صورت مشخص است که اپل می خواهد با پایین آوردن هزینه ها ، قیمت گوشی را تا حد ممکن پایین نگه دارد. می دانیم هنوز گران است.
از کجا می توانم با iPhone 12 خود هدیه رایگان دریافت کنم؟
اپل ممکن است هدیه ای رایگان با آیفون 12 ارائه ندهد اما این بدان معنا نیست که پیشنهاد دیگری ارائه نمی شود. سال گذشته بسیاری از خرده فروشان برای کمک به جذب طرفداران آیفون معاملات انجام دادند.
در انگلستان ، اسکای موبایل اعلام کرده است که با پرداخت 30 £ پولی به مشتریان آیفون خود ، AirPods اپل و داده های مضاعف در مورد تمام برنامه ها را ارائه می دهد. انبار Carphone در ازای پرداخت 60 ou پیمان در قراردادهای Vodafone iPhone 12 و 40 پوند در پیشنهادات iD Mobile ، Mobiles.co.uk Airpods رایگان را با پیشنهادات خاص ارائه می دهد و این فقط تعداد کمی از تبلیغات هدیه رایگان است!
رقبای اصلی زیر را بررسی کنید تا ببینید همه آنها چه چیزی را ارائه می دهند:
معاملات آیفون 12 با قرارداد:
– انبار تلفن
– Mobiles.co.uk
– EE
– وودافون
– e2save
– Fonehouse
– ChitterChatter
– موبایل های مقرون به صرفه
– Buymobiles
– Sky Mobile
– ویرجین موبایل

آیفون 12 بدون سیم کارت معاملات می کند:
– کاری
– جان لوئیس
– آمازون انگلیس
– فروشگاه اپل
– خیلی

و در ایالات متحده ، هدایای رایگان یا مشوق های منحصر به فرد بسیار محبوب هستند. خرید یک تلفن دومین بار رایگان ، خرید آیفون 12 و دریافت تخفیف در AirPods یا سایر تبلیغات مشابه بسیار محتمل است.
با این حال ، مانند انگلستان ، اپل هدیه رایگان مستقیماً از این برند را ندارد. خرده فروشانی که باید با هدایای رایگان در ایالات متحده مراقب این موارد باشند:

ورایزون
AT&T
تی موبایل
بهترین خرید

آیفون 12 چه پیشنهادی دارد؟
شاید آیفون 12 به هیچ وجه به هدایا و هدیه های اضافی احتیاج نداشته باشد زیرا مملو از فناوری های جدید است. طراحی جدیدی با Shell Ceramic ارائه شده است که چهار برابر بیشتر از آن محافظت می کند. همچنین به این معنی است که صفحه نمایش OLED Super Retina XDR بیشتری به آن شکل 6.1 اینچی دریافت می کنید.
در پشت دوربین های دوگانه 12 مگاپیکسلی با قابلیت فیلمبرداری Dolby Vision Video قرار گرفته اند. و البته ، این همه 5G متصل است تا بهترین سرعت ممکن در شبکه ، از چیپ ست پنج نانومتری A14 Bionic خالی شود.

بهترین معاملات آیفون 12 و آیفون 12 پرو امروز

Apple – iPhone 12 Pro 5G …

Apple iPhone 12 Pro

بهترین خرید

999.99 دلار

مشاهده معامله

مشاهده تمام قیمت ها

ما هر روز بیش از 130 میلیون محصول را برای بهترین قیمت بررسی می کنیم
مشاهده همه معاملات

بهترین معاملات آیفون را بررسی کنید


منبع Tech Radar