ویندوز 10 به دلیل بروزرسانی های اخیر ، بار دیگر با مشکلات جدی روبرو شده است – این بار به روزرسانی های مشکل ساز KB4532693 و KB4524244 هستند که در “پچ سه شنبه” ، 11 فوریه منتشر شد.
ویندوز 10 KB4532693 قرار بود یک به روزرسانی امنیتی مهم باشد ، اما افرادی که آن را نصب کرده اند شکایت دارند که ویندوز 10 از یک منوی استارت پیش فرض و دسک تاپ شروع به کار می کند – هر میانبر یا سفارشی سازی که آنها اعمال کرده اند ناپدید شده اند.

نحوه رفع مشکلات جستجوی ویندوز 10
ما 100 مشکل رایج ویندوز 10 را حل می کنیم

ویندوز 10 را بخرید: ارزان ترین قیمت ها در فوریه 2020

همانطور که ویندوز جدید پیدا کرده است ، به این دلیل است که ویندوز 10 با یک پروفایل کاربری موقت در حال راه اندازی است که میانبرها و نمادها را از دسک تاپ و منوی Start حذف می کند.
به نظر می رسد تنها راه رفع این مشکل ، حذف نسخه به روز است.
این بروزرسانی در برخی موارد شدید نیز مانع از بدرستی برخی رایانه های شخصی شده است – و به نظر می رسد که دوباره راه حل حذف این به روزرسانی است.
به روزرسانی شکسته دیگری
مایکروسافت همچنین برای بعضی از رایانه های شخصی در Patch Tuesday یک بروزرسانی دوم – KB4524244 – منتشر کرد ، اما متأسفانه این نیز مشکلاتی را ایجاد کرده است.
ظاهراً ، بعضی از رایانه های HP از بوت شدن استفاده نمی کنند ، و مسئله این امر می تواند ناشی از ‘Sure Start Secure Boot Key Protection Protection’ باشد.
همانطور که یکی از کاربران فهمید ، خاموش کردن ویژگی مسئله را برطرف می کند. به نظر می رسد این بروزرسانی ، که به مدیران بوت شخص ثالث می پردازد ، در اجرای HP دارای مشکل است.
این واقعیت که مایکروسافت با HP ، یکی از بزرگترین سازندگان رایانه های شخصی در جهان ، بررسی نکرده است که بررسی کند که بروزرسانی با نرم افزار HP کار می کند ، هم نگران کننده است و هم ناامید کننده ، و به نظر می رسد اکنون به نظر می رسد باعث ناراحتی بسیاری از مشتریان شده است. .
هر دو این به روزرسانی ها به لیست طولانی وصله های مشکلی که مایکروسافت برای ویندوز 10 منتشر کرده است ، ادامه می دهند که همچنان باعث ناراحتی و ناراحتی مشتریان می شود.
اینها بهترین لپ تاپ های سال 2020 هستند


منبع Tech Radar