با گذشت چند ماه از این بیماری همه گیر ، بدون شک می توانید شش پا در هر دو متر با بهترین آنها از بین بیایید. اما اگر هنوز مشکل دارید – و به نظر می رسد که دستگاه اندرویدی دستی داشته باشید – حدس می زنم که Google شما را تحت پوشش خود قرار داده است.

آخرین پروژه از آزمایش های این شرکت با مجموعه Google ، Sodar یک برنامه مبتنی بر مرورگر است که از WebXR برای ارائه فاصله اجتماعی واقعیت افزوده موبایل استفاده می کند. بازدید از سایت در Chrome در یک گوشی Android باعث ایجاد برنامه خواهد شد. از آنجا باید دوربین خود را به زمین بچسبانید و آنرا حرکت دهید زیرا دستگاه هواپیما را با ماتریسی از نقاط به رسمیت می شناسد.

آن را به سمت بالا بکشید ، و یک فضای دیداری دو متری خواهید داشت (یعنی 6.6 پایی که برای ما امپریالیستی عاشق آمریکایی ها است) – طول توصیه شده از CDC برای کمک به مهار شیوع COVID-19. این سازمان همچنین به راحتی آن را “طول دو بازو” ذکر کرده است. این برنامه احتمالاً باهوش تر از آن است که در این مرحله مفید باشد. شاید روزی در آینده اگر عینک های هوشمند واقعا خاموش شوند. البته بزرگ

در همین حال ، نگه داشتن تلفن برای اطمینان از فاصله مناسب شما از وکتور انسان / بیماری ، کمی عملی تر از حس مشترک قدیمی است.
منبع Tech Crunch